Muchy Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muchy

pop
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Muchy wracają z nowym albumem i koncertami. W Starym Maneżu spotkamy się z nimi 4 listopada 2021 r. Na koncercie zespół premierowo zaprezentuje utwory z nowej płyty "Szaroróżowe" i zagra przekrojowy materiał z całego okresu działalności.

paź 29

sobota, g. 20:00

Gdańsk,
Muchy - "najlepszy polski zespół bez kontraktu" i nadzieja rodzimej alternatywy, pierwsza generacja polskiej muzyki XXI wieku i debiutancki Terroromans, który zyskał niemal pokoleniowy wymiar.
Dziś Muchy pozostają jedną najbardziej wpływowych polskich formacji gitarowych XXI wieku z prawie 17-letnim doświadczeniem na klubowych i festiwalowych scenach, a utwory takie jak Miasto doznań, Najważniejszy dzień, Galanteria, Przesilenie czy Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę należą do kanonu polskiego rocka początków stulecia. Ich muzyka była często porównywana do zespołów Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Interpol czy The Smiths.

pop - koncerty w Trójmieście


Przez te lata zagrali setki koncertów, wydali cztery albumy studyjne, specjalną płytę live z Jarocina i muzykę do filmu. Teraz nareszcie nadchodzi nowe.

Szaroróżowe, pierwszy od 7 lat studyjny album Much ukazał się 16 lipca nakładem Kayaxu.