stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mud Race

Wracamy z najbardziej radosnym biegiem przeszkodowym! MUD RACE to prawdziwy powrót do korzeni OCRu. Zapraszamy na błotną, terenową trasę usianą przeszkodami naturalnymi takimi jak pagórki, bagna, leśne ścieżki, podbiegi. Ich dopełnieniem będą konstrukcje przygotowane w taki sposób aby każdy mógł się z nimi zmierzyć! Ścianki, czołganie czy równoważnie to przyjemne urozmaicenie, które przyniesie ogrom satysfakcji z osiągnięcia celu jakim jest ich pokonanie.

paź 5

sobota, g. 11:00

Gdańsk, Dolina Czystej Wody
Przygotowaliśmy dla Was trzy odrębne kategorie:
MUD OPEN (ok. 5 km) - dla wszystkich chcących przetestować swoje możliwości, zasmakować odrobiny rywalizacji czy też po prostu dobrze się bawić! W kategorii uczestniczyć mogą zawodnicy już od 13-go roku życia!
MUD FAMILY (ok. 5 km) - dla całych rodzin lubiących dobrą zabawę i wspólną aktywność na świeżym powietrzu. Zapraszamy dorosłych wraz z dziećmi (już od 4-go roku życia). Kolorowe, fantazyjne przeprania będą mile widziane!
MUD KIDS / JUNIOR (1,2 km/ 1,5 km/ 1,8 km) - dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat, które błotne przeprawy i wyzwania mają we krwi!

Rozpocznij zabawę z bieganiem już dziś! Zabieraj rodzinę, przyjaciół, kolegów z pracy i wyruszcie na niezapomnianą przygodę!

Spotkajmy się 12.05.2024 na trasie MUD RACE!
Błoto, zabawa i kolorowa piana - to Wam gwarantujemy

UWAGA! Podczas tego wydarzenia sportowego wyznajemy zasadę RUN FOR FUN! Dla nas zwycięzcami są wszyscy uczestnicy, którzy podejmą się startu i będą się świetnie razem bawić Mamy nadzieję, że Wy również, niezależnie od zajętego miejsca czy zdobycia fikuśnej siatki z gadżetami sponsorów będziecie czuli się jak Mistrzowie Świata!

Więcej informacji: www.mudrace.pl
Zapisy: https://sklep.ocrevents.pl/pl/c/Mudrace/4