Mumio: Taki Miks Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Mumio: Taki Miks

Już w listopadzie nadarzy się niepowtarzalna okazja, aby Dariusz Basiński, Jacek Borusiński i Tomasz Drozdek (T.ETNO) przypomnieli Wam fragmenty z legendarnego spektaklu Kabaret Mumio, który został zagrany 850 albo i 950 razy (dokładnie nie wiadomo - po tylu razach nawet najściślejszy z umysłów ścisłych mógłby się nie doliczyć).

Na dokładkę fragmenty "Lutownicy, ale nie pistoletowej, tylko takiej kolby", która kończy się improwizacją trwającą czasami prawie tak długo jak pierwsza nieimprowizowana część.
Ale to nie wszystko. Mumio do programu włącza też wybór z aktualnego repertuaru: o Macieju i Jędrzeju, braciach z Welcome Home Boys, a nawet, oho! nie lada gratka, coś czego jeszcze nie ma, ale będzie: Mumio mocno muzyczne, czyli przedsmak nowego, koncertowego projektu.

Kultowe sceny, postaci, szalone improwizacje, a to wszystko zaserwowane w charakterystycznych dla Mumio oparach absurdu. Limitowany, unikatowy ekstrakt Mumiowy. Uprasza się o odważne korzystanie.

Spektakl jest częścią Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego Róbmy Swoje. Styl, wdzięk, swoiste poczucie humoru to atrybuty, za które Mistrz Młynarski cenił Mumio najbardziej.


Szczegółowy program znajduje się na stronie www.ftwm.pl

Organizatorzy: Fundacja Róbmy Swoje, Kombinat

Partnerzy: Fundacja im. Wojciecha Młynarskiego, Dr Irena Eris, Stary Maneż, ECS, Związek miast i gmin morskich