Music Moves Us Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Muzyka łączy ludzi i przełamuje wszystkie bariery. Niesiemy muzyczną pomoc Patrykowi Rudzińskiemu, który potrzebuje samochodu z windą przystosowanego do transportu osób niepełnosprawnych.

Pojazd jest niezbędny, żeby Mama Patryka mogła bezpiecznie i bez problemów jeździć z nim na rehabilitację i masaże.

Epicentrum dobroczynności jakim jest Sfinks700 oraz grono przyjaciół - całkiem znanych muzykantów w składzie:

ROS addiction, DIA, Tuse Tuse, RZEPA dnb Rzelipapom Rzepnikowski Marek, Odme, w&z, Trichom, MAD Cannabeatz

zapraszają na imprezę, z której cały dochód przeznaczony zostanie na zakup odpowiedniego pojazdu dla Patryka.

Muzyka:

Main: Jungle / D'n'B
Fontanna: Dub Step

Poznajcie Patryka:

Hej wszystkim!

Mam na imię Patryk Rudziński. Jestem osobą która obaliła diagnozę postawiona mi w pierwszych latach mojego życia. Według lekarzy miałem nie mówić, nie słyszeć, nie widzieć i nie odczuwać otaczającego mnie świata, a także nie rozumieć napływających z zewnątrz komunikatów.

Lecz moja chęć życia, doświadczenia, łamania stereotypów i barier dała siłę Mi i Mojej Mamię do tego aby walczyć o godne codzienne życie i o przyszłość pełną sukcesów i marzeń.

Porozumiewam się alternatywnymi sposobami komunikowania się, które pozwalają mi wyrazić moją osobowość, myśli, potrzeby, wiedzę, lecz nie posługuje się mową czynną.

Mój umysł i zmysły pracują prawidłowo, ale abym mógł doświadczać wrażeń potrzebuje pomocy z zewnątrz. Moje serce bije, potrafię kochać i moi bliscy twierdzą że uczę kochać. Jak nikt inny pokazuję jak cieszyć się życiem i staram się dać siłę do walki każdemu, kto potrzebuje wsparcia.

Mimo codziennej walki, bólu z którym się zmagam ze względu na Porażenie Mózgowe, jestem szczęśliwym, dobrym, mądrym człowiekiem - jestem pierwszym nauczycielem Treningu Globalnego. https://www.plusik-minusik.pl/
https://zyciebezbarier1.blogspot.com/

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    20 zł
Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Czytaj także