Patronat

Musical Kosmos - spektakl gościnny (22 opinie)

musical teatr dla dzieci
Bilety
Kup bilet 60 - 80
wystawia:
Teatr Młodych
data premiery:
30 maja 2018
czas trwania:
1 godz. 30 min.
8.3
26 ocen
Twoja ocena to: 5

Wybrane przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 60, 70, 80 zł
  Kup bilet
  paź 21
  Piątek, 21 października
  godz. 19:00
  Lokalizacja
  Teatr Szekspirowski
  Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1

Pozostałe terminy

Musical Kosmos

Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu!

Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

MUSICAL KOSMOS TO POLSKA AUTORSKA PRODUKCJA

MUSICAL KOSMOS przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja. MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Grania premierowe odbyły się 30 maja oraz 1 czerwca 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim od tamtego czasu spektakl zobaczyło ponad 16000 widzów! MUSICAL KOSMOS został wystawiony nie tylko na deskach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego! W marcu 2019 roku zagraliśmy w Filharmonii Kaszubskiej w Wejherowie. Następnie ruszyliśmy w pierwsze Tournee po Polsce, gdzie w 2019/2020 roku zagraliśmy m.in. w Teatrze Muzycznym w Poznaniu oraz w Centrum Kongresowo Kulturalnym Jordanki w Toruniu.

Twórcy:
Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne premiery: Karolina Adamiak - Pruś
Scenografia: Krystian Hintzke
Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
Produkcja: Akademia Artystyczna
Realizacja: Teatr MłodychRecenzja Trojmiasto.pl