Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Musical Kosmos - spektakl gościnny (25 opinii)

musical teatr dla dzieci
kasy:
58 351-01-01
wystawia:
Teatr Młodych
czas trwania:
1 godz. 15 min.
data premiery:
30 maja 2018
8.1
50 ocen
Twoja ocena to: 5
Musical Kosmos

W dniach 20 oraz 21 marca 2024 r. o godzinie 9.00 oraz 11.30 wystawiane będą spektakle przeznaczone dla grup zorganizowanych. W sprawie rezerwacji miejsc oraz dedykowanej oferty cenowej prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z działem rezerwacji organizatora:
Joanna Szablewska
tel.: +48 535 624 186
e-mail: bilety@teatrmlodych.pl


Niepowtarzalna opowieść Wszechświata, zachwycających gwiazd, planet, księżyców, o jego sile niewyjaśnionej, doskonałej, która daje życie nieskończone. Nieziemska baśń obiektów astronomicznych, przedstawiona poprzez śpiew, akrobacje, różne techniki tańca, muzykę. Obywatelu planety Ziemia, mały i duży, zapraszamy w przestrzeń Kosmosu!Czy znajdziesz w nim siebie? Czy on znajdzie Ciebie?

MUSICAL KOSMOS TO POLSKA AUTORSKA PRODUKCJA


MUSICAL KOSMOS przedstawia piękno, ale również problemy współczesnego świata, bazuje na kluczowych wartościach oraz ich ulotności, a wszystko kosmicznej scenerii. W sposób przystępny nawet dla najmłodszych widzów pokazuje jak bardzo w życiu potrzebna jest miłość, przyjaźń, radość oraz nadzieja. MUSICAL KOSMOS przybliża dzieciom, młodzieży oraz dorosłym formę jaką musical jest sam w sobie, w całej jego okazałości, jako formę naładowaną wszystkimi kolorami emocji: humorem, gniewem, patosem oraz miłością, wyrażonymi poprzez taniec, akrobacje, muzykę oraz słowa. Spektakl wzbogacają piękne ręcznie wykonane kostiumy, oryginalna scenografia oraz malowane horyzonty. Teksty, które bawią i skłaniają do przemyśleń. Muzyka, która wzrusza i dodaje energii. Taniec, który dodaje siły. Akrobacje, które zadziwiają i cieszą oko każdego widza.

MUSICAL KOSMOS jest odpowiedni dla dzieci powyżej 5 roku życia, młodzieży, dorosłych oraz seniorów. Mądrością bawi, uczy, porusza, skłania do przemyśleń. Zarówno młodszy jak i starszy widz odnajdzie tutaj cząstkę siebie.

Twórcy:
Scenariusz, reżyseria, teksty utworów, choreografia, kostiumy: Magdalena Nitka
Muzyka, produkcja muzyczna: Adam Pietrzak
Reżyseria wokalna, przygotowanie wokalne premiery: Karolina Adamiak - Pruś
Scenografia: Krystian Hintzke
Ręcznie malowane horyzonty: Monika Rudnicka
Produkcja: Akademia Artystyczna
Realizacja: Teatr MłodychRecenzja Trojmiasto.pl