Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście Polska Filharmonia Bałtycka Gdańsk Kup Bilet !
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Muzyczna aleja gwiazd - Grażyna Brodzińska i jej goście

muzyka poważna piosenka aktorska

termin
sty 13
niedziela Godz. 17:00
miejsce Filharmonia Bałtycka
adres Gdańsk, Ołowianka 1
bilety
90 - 150 zł
Patronat
Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Zapraszamy na wielkie widowisko artystyczne! Na jednej scenie wystąpią znakomici śpiewacy, muzycy, orkiestra CREO pod dyrekcją Mateusza Walacha oraz Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej - Grażyna Brodzińska.

Artystce towarzyszyć będą utalentowani soliści reprezentujący różne gatunki i style muzyczne: Jakub Oczkowski i Marcin Jajkiewicz.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


"Muzyczna aleja gwiazd" to wyjątkowy, pełen wzruszeń koncert, który przeniesie nas w magiczny świat najsłynniejszych utworów operetkowych, musicalowych i przebojów z całego świata. Usłyszymy m. in. "Usta milczą, dusza śpiewa", "Skrzypek na dachu", czy "New York, New York". Nie zawiodą się również miłośnicy muzyki klasycznej - pojawi się "V Symfonia" Beethovena, czy "O sole Mio". To niezapomniane wydarzenie swoją premierę miało podczas 50-go Jubileuszowego Europejskiego festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju.

Grażyna Brodzińska: znakomita śpiewaczka operowa. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Posiada w swoim repertuarze utwory napisane wyłącznie dla niej. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem. Niezmiennie pełne sale koncertowe to fakt najlepiej podsumowujący klasę artystki.