stat

Muzyka filmowa na święta ... i nie tylko!

  • sobota, 21 grudnia 2024, godz. 17:00, 20:00
  • Lokalizacja
  • Bilety
    140 - 175
    Kup bilet
Kino Repertuar wszystkich kin w Trójmieście

Już 21 grudnia 2024 roku, o godzinie 17.00 i 20.00, w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbędą się wyjątkowe koncerty. Przeboje muzyczne ze świątecznych filmów (i nie tylko!) w wykonaniu znakomitych artystów to doskonała propozycja na zimowy wieczór.

Zaśpiewają dla Państwa Maja Gadzińska i Mirosław Niewiadomski. Ona utalentowana solistka musicalowych produkcji Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, on charyzmatyczny tenor i ulubieniec publiczności, znany szerokiemu gronu odbiorców z występów w popularnym show 10 tenorów. Wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra Amberto z Natalią Walewską w roli koncertmistrza, a wieczór wypełniony muzyką filmową poprowadzi dziennikarz muzyczny Radia Gdańsk - Kamil Wicik.

piosenki świąteczne - koncerty w Trójmieście


W repertuarze znajdą się tematy z filmów Love actually, Holiday, Dziennik Bridget Jones czy Polar Express. Nie zabraknie znanych melodii z popularnych tytułów telewizyjnych, bez których nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia, takich jak Kevin sam w domu, Listy do M. i Elf. Okres świąteczny to również doskonały czas, aby wraz z najbliższymi przypomnieć sobie kultowe filmy i powrócić raz jeszcze choćby do Batmana, serii przygód o agencie 007 (Skyfall) czy Gladiatora.

Spraw elegancki prezent sobie i najbliższym, spędzając ten magiczny, wyjątkowy czas w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku!

Występują:
Maja Gadzińska sopran
Mirosław Niewiadomski tenor
Natalia Walewska - prowadzenie orkiestry
Orkiestra Amberto
Kamil Wicik konferansjer
gru 12

czwartek, g. 19:30

Gdańsk, Sopot,
bilety 180 zł
Kup bilet