Muzyka na Fali Paweł Domagała Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na Fali Paweł Domagała

Unikalny butikowy koncert na scenie statku Stena Spirit podczas dwudniowej imprezy z cyklu Muzyka na fali - na środku Bałtyku. Paweł Domagała jest jednym z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajdują się dziesiątki ról filmowych i teatralnych. Drugą jego wielką pasją jest muzyka. Obie jego płyty były wielkimi wydarzeniami na polskiej scenie muzycznej i obie osiągnęły status Platynowej Płyty. Paweł Domagała zapełnia największe hale widowiskowe, a tym razem będziesz mieć bliski kontakt z jego muzyką podczas wyjątkowego butikowego koncertu na Stena Spirit.

kwi'21 15

czwartek, g. 19:00

paź'21 6-7

środa - czwartek, g. 21:00

Gdynia,
Rejs Muzyka na fali zaczynamy już w sobotę wieczorem. Wyjdź na pokład zewnętrzny i zobacz odpłynięcie statku z Gdyni a potem szykuj się na rozgrzewkę! Zaczynamy wieczór quizami podróżniczymi i bingo, a następnie w dobry humor wprawi Cię występ aż trzech standuperów! Rozbawią Cię Wojciech Jankowski, Natan i Tomasz Waberski, a ich występy potrwają do późna. Mimo to, warto rano wstać, aby podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem bez ograniczeń. Następnie gwiazda wyjazdu Paweł Domagała wystąpi z koncertem największych hitów oraz nowości.

rock - koncerty w Trójmieście


Paweł Domagała jest obecnie w trasie koncertowej promującej jeszcze nie wydaną nową płytę Wracam. Na trasie znalazł się statek Stena Spirit z kameralnym butikowym koncertem na pokładzie. Liczba miejsc bardzo ograniczona! Płyta Wracam wyjdzie dokładnie tydzień po koncercie na pokładzie. Posłuchaj premierowych piosenek jako jeden z pierwszych i przypomnij sobie największe hity sprzed kilku lat.

To wszystko znajdzie się w programie unikalnego koncertu podczas dwudniowej imprezy z cyklu Muzyka na fali. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Pawła Domagałę na żywo z tak bliska. Po prostu: Weź nie pytaj, weź się wybierz na wyjątkowy koncert Pawła Domagały w na pokładzie Stena Spirit!

W Programie
- rejs promem;
- miejsce w kabinie 2-os. z łazienką (na cały czas rejsu);
- lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo i wino w cenie);
- a także koncert Pawła Domagały

Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, min nie odbywa się dyskoteka.Paweł Domagała
Paweł Domagała jest jednym z najbardziej rozpoznawanych aktorów młodego pokolenia. W jego dorobku znajdują się dziesiątki ról filmowych i teatralnych. Drugą jego wielką pasją jest muzyka. Pisze i wykonuje swoje piosenki od wielu lat, spełniając się w artystycznie również na tym polu. Jesienią 2016 roku ukazał się debiutancki album Pawła Domagały Opowiem Ci o mnie. Płyta trafiła do serc szerokiego grona odbiorców, osiągając status Platynowej Płyty.

Prawdziwy przełom przyszedł dwa lata później, gdy wspólnie z producentem Łukaszem Borowieckim przygotował drugi album 1984 z utworem Weź nie pytaj. Piosenka stała się wielkim przebojem, osiągając ponad 123 mln odtworzeń na YouTube. Płyta osiągnęła status podwójnej Platynowej Płyty, a trasa koncertowa promująca album objęła prawie 100 wystepów, na które bilety były wyprzedane na długo przed koncertami. 20 listopada 2020 planowana jest premiera trzeciej płyty Pawła Domagały Wracaj, który promuje aktualnie piosenka Popatrz na mnie.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    229 - 269 zł
Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu.