Muzyka na fali Kobranocka i Róże Europy Stena Line Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka na fali Kobranocka i Róże Europy

Dwa dni na statku z noclegiem w wygodnej kabinie i koncert dwóch niezwykłych zespołów. To nie będzie zwykły wyjazd, tylko unikalne, bliskie spotkanie z muzyką. Butikowy koncert, z niewielka liczbą uczestników będzie niezapomnianym przeżyciem.

Przypomnij sobie największe hity sprzed lat i tę niezwykłą atmosferę klasyki polskiego rocka, która łączy pokolenia. Kobranocka i Róże Europy to giganci polskiego rocka. Oba zespoły koncertują nieprzerwanie od blisko 40 lat. Mają na koncie wiele klasyków polskiej muzyki, przebojów, które kojarzy każdy, kto urodził się przed rokiem 1990. Róże Europy to sztandarowy hit Jedwab, a Kobranocka Kocham cię jak Irlandię. Masz szansę usłyszeć je na żywo podczas rejsu.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


Rejs Muzyka na fali zaczynamy w sobotę wieczorem. Wyjdź na pokład zewnętrzny i zobacz odpłynięcie statku z portu w Gdyni a potem spotkaj się z resztą uczestników przy quizach i bingo w barze. Mimo że wieczorna rozgrzewka potrwa do północy, warto rano wstać, aby podziwiać szwedzkie wybrzeże z pokładu statku. Popołudnie zaczynamy od zjedzenia lunchu. To obfity szwedzki stół all inclusive, z piwem i winem bez ograniczeń. Następnie gwiazdy Róże Europy i Kobranocka wystąpią z koncertem największych hitów.

Odpoczynek, morska przygoda na wielkim statku a na zakończenie koncert gigantów polskiego rocka - to wszystko znajdzie się w programie unikalnego wyjazdu z cyklu Muzyka na fali. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć Róże Europy i Kobranockę na żywo z tak bliska i poczuć tę muzykę jeszcze raz!
Uwaga: Limitowana liczba biletów w cenie promocyjnej!


W cenie od  229 zł na osobę:
rejs promem; miejsce w kabinie 2-os. z łazienką i TV (na cały czas rejsu);
lunch all inclusive (szwedzki stół, piwo i wino w cenie); koncert gwiazd: Kobranocka i Róże Europy

Cena dla 1 osoby pod warunkiem wyjazdu 2 osób w kabinie 2-osobowej wew. Cena zawiera opłatę portową oraz opłatę ekologiczną. Opłata portowa oraz opłata ekologiczna nie podlegają rabatom. Koszt biletu na koncert (10 zł) został ujęty w cenie pakietu. Ze względów związanych z sytuacją epidemiczną program może ulec modyfikacjom. Niektóre punkty na pokładzie nie są dostępne, m.in. nie odbywa się dyskoteka.