Muzyka rozrywkowa z Janittą&Kusio Pili Pili Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Muzyka rozrywkowa z Janittą&Kusio

Zapraszamy Was na muzyczne spotkanie z niezwykle utalentowaną Justyną Janittą Borkowską i Grzegorzem Kusio w naszym Cafe & Drink Bar.

paź 29

czwartek, g. 19:00 - 22:00

Gdańsk,

w każdy piątek (do 25.12), g. 18:30 - 20:30

Janitta zabierze Was przez podróż z mieszanką muzyki rozrywkowej, latino, soul & pop. Z pewnością miło będzie Wam usiąść z dobrym drinkiem i posłuchać muzyki na żywo.

koncerty w Trójmieście


Justyna Borkowska- w muzycznym świecie znana jako Janitta, od najmłodszych lat żyje muzyką i śpiewem. Wychowana w rodzinie muzycznej już jako dwunastolatka zaśpiewała na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni na koncercie z okazji jubileuszu miasta. Jest laureatką wielu nagród w konkursach poezji śpiewanej zarówno na scenach trójmiejskich, jak i ogólnopolskich. Była związana m.in. z zespołem "Koleczkowianie". Wystąpiła również na scenie wspólnie z Jarosławem Śmietaną i jego zespołem, w nowatorskim projekcie "Jazz po Kaszubsku". W wieku 19 lat wyjechała do Wrocławia, tam kształciła swój głos pod okiem świetnych profesorów wykładających na wrocławskiej Akademii Muzycznej, wielokrotnie uczestniczyła w profesjonalnych warsztatach wokalnych z jazzu, swingu i soulu. Gościnnie występowała w musicalach. Ma również za sobą liczne koncerty w Europie i na świecie.

W 2009 roku zdobyła statuetkę "Bursztynowego mikrofonu" na Festiwalu Artyści Dzieciom w Gdyni. W 2011 roku wzięła udział w emitowanej przez TVP2 "Bitwie na Głosy". Z zespołem, którym kierował Maciej Miecznikowski została ćwierćfinalistką programu. Z tą samą grupą wokalistów współpracowała przez długi czas. Obecnie oprócz pracy nad swoim materiałem, na co dzień współpracuje w licznych projektach z muzykami Trójmiasta.

Grzegorz Kusio - z pochodzena Góral,swoją przygodę z instrumentem rozpoczął w wieku 4 lat.Klawiszowiec,aranżer,akordeonista.Muzyk współpracujący z wieloma postaciami trójmiejskiej sceny muzycznej.Współtworzy formacje " Los Egos" , "Goorsky Squad" ,"Islet" , " Magic sound" , " Otoczeni przez bydło" i inne.