My3: Przyjaciółki na zawsze Sala Koncertowa Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

My3: Przyjaciółki na zawsze

pop

Zapraszamy na pożegnalny koncert My3, Natalki, Julki i Gefi - idolki dzieciaków, znane z Internetu i programu telewizyjnego odwiedzą Gdynię w trasie Przyjaciółki na zawsze.

Trasa Przyjaciółki na zawsze to niesamowite pożegnalne spotkania z najlepszą dziecięcą publicznością w Polsce, w czasie których wspólnie zaśpiewamy i zatańczymy do największych hitów My3. Koncerty My3 to przede wszystkim świetna zabawa połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Na scenie zabrzmią spektakularne hity, które w Internecie obejrzano już ponad 100 milionów razy. My3 to niezmiennie tylko dobra energia i bezpieczny przekaz!

pop - koncerty w Trójmieście


Przed koncertem wszyscy będą mogli skorzystać z wyjątkowego sklepu My3 z ich cudownie kolorowymi gadżetami i płytami, a posiadacze zaproszeń Meet & Greet będą mieli ostatnią okazję ku temu, by osobiście spotkać się z dziewczynami, wziąć autograf, zrobić zdjęcie i chwilę porozmawiać! O 18:00 odbędzie się spotkanie Meet&Greet.

W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, nie korzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Uczestnik imprezy do 16 roku życia może wejść na imprezę tylko pod opieką osoby pełnoletniej! Osoby powyżej 16 roku życia, a nie mające ukończonych lat 18 muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna na uczestnictwo w imprezie. Przy wejściu na imprezę muszą okazać oryginał zgody oraz dokument ze zdjęciem potwierdzający ich tożsamość (legitymacja szkolna, bilet miesięczny, karta rowerowa). Opiekunowie niepełnoletnich uczestników imprez zobowiązani są do osobistego przyprowadzenia ich na Imprezę i odebrania ich po imprezie.