Myslovitz - premiera nowej płyty Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Myslovitz - premiera nowej płyty Opinie (5)

MYSLOVITZ to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach.

Relacja z imprezy

pop
Kup bilet
paź 12

czwartek, g. 18:00

Gdańsk,

pop
Kup bilet
lis 3

piątek, g. 19:00

Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak Długość dźwięku samotności, Dla ciebie, My, Chłopcy, Scenariusz dla moich sąsiadów, Peggy Brown, Z twarzą Marilyn Monroe i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.

pop - koncerty w Trójmieście


W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggyego Popa, Simple Minds, Skin, Travis.

Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.

W lutym 2023 odbędzie się premiera nowej płyty zespołu, a zapowiadają ją trzy single:
Miłość (premiera 04.03)
19 (premiera 08.04)
Pakman (premiera 17.06)

Koncerty zespołu MYSLOVITZ to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.