Mystic Festival 2023 Gdańsk Stocznia Sprawdź!
stat

Mystic Festival 2023

  • środa - sobota, 7 - 10 czerwca 2023
  • Lokalizacja
    Gdańsk Stocznia
  • Bilety
    899 zł , w przedsprzedaży  599
    Kup bilet

Mystic Festival 2023 w Gdańsku: 4 dni, 5 scen i ponad 70 zespołów!
Mystic Festival 2023 in Gdańsk: 4 days, 5 stages and over 70 acts!

Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Sabaton, King Diamond, Nightwish, Mercyful Fate, Opeth i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

ciężkie brzmienia - koncerty w Trójmieście


Dzisiaj wreszcie możemy ujawnić pierwszych artystów, którzy potwierdzili swój przyjazd. To Phil Campbell and the Bastard Sons (Motörhead set), Moonspell, Perturbator, Sleep Token, UNLEASHED oraz Soen

Ghost pierwszym headlinerem MYSTIC FESTIVAL 2023!
W czerwcu Ghost nawiedzi gdańską Stocznię, by dać niezapomniany show na Mystic Festival. Szwedzka grupa została zesłana na świat w połowie pierwszej dekady XXI wieku i od debiutanckiej płyty "Opus Eponymous" po najnowszą, póki co, "Impera" zasypuje nas mrocznymi przebojami, zmusza do makabrycznego tańca. Ghost pojawił się, by przywrócić hard rock i heavy metal największym scenom!

Aftermovie 2022: https://youtu.be/wwmzFRXCdgo
Kup bilet

Archiwalne edycje imprezy