Na skrzydłach marzeń Olivia Business Centre Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Na skrzydłach marzeń

Harmonia to ład i porządek, to również równowaga i umiejętność łączenia różnych elementów w taki sposób, żeby tworzyły jedną całość i wzajemnie się uzupełniały. A zatem jak połączyć sprawy duchowe z dbaniem o ciało? Jak zadbać o dobre emocje, żeby stanowiły podstawę silnej relacji z samą sobą? Już dzisiaj zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie, podczas którego o harmonii między duszą a ciałem opowie nasz gość.

Większość z Was zna ją zapewne z roli Anette Reille, w którą wcieliła się w spektaklu Bóg mordu, Pani Rollison w Dziadach, czy Marty w Romeo i Julii. Monika Babicka, bo o niej mowa, opowie o swojej drodze zawodowej, sztuce teatralnej, uduchowieniu ale także o swojej drugiej wielkiej pasji, dbaniu o ciało. Realizuje ją prowadząc własny gabinet kosmetyczny, w którym pomaga kobietom odzyskać blask i witalność - poprzez właściwą, naturalną pielęgnację i odpowiednio dobrane kosmetyki.

Nasz gość:

Monika Babicka
- aktorka Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Laureatka wielu nagród teatralnych, w tym za role: Johanny Luisy Heiberg w "Z życia glist" Enquista i Candy Starr w "Locie nad kukułczym gniazdem" Marii Timofiejewnej w spektaklu "Biesy", Wolność w spektaklu "Joanna szalona; Królowa", Antosia w "Chorym z urojenia" oraz Mała Rozbójniczka w "Królowej Śniegu", Eleanor w "Rock'n'rollu" Toma Stopparda; Ofelii w "Hamlecie".

Jako dyplomowany kosmetolog i absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu urzeczywistnia swoje marzenia i we własnym Salonie Urody Piękna Ty - Monika Babicka, w szczególny i indywidualny sposób zajmuje się swoimi klientkami, dobierając zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne dla swoich pacjentek. Żyjąc w przekonaniu, że harmonia miedzy duszą a ciałem jest drogą do naturalnego piękna, edukuje z dużymi sukcesami kolejne kobiety do tego aby potrafiły korzystać z wiedzy, którą im daje z pięknymi rezultatami dla siebie.

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Z równą przyjemnością wśród uczestniczek powitamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Zaprosimy również gości, którzy będą Was wspierać i prowadzić do najlepszego, świadomie kreowanego przez Was życia!

Agenda spotkania:

- Powitanie uczestniczek
- Toast za spotkanie
- Harmonia między duszą a ciałem - Monika Babicka
- Zabawa wizytówkowa z nagrodami
- Kawa i poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są:

Anna Kunicka https://www.facebook.com/ASDIMO/
Patrycja Brendler https://www.facebook.com/patrycjabrendler.bizuteri

Partnerzy wydarzenia:

O 4 Flow https://www.facebook.com/groups/o4flow
Tomasz Zientek https://www.facebook.com/fotozientas/
Weselnik: https://weselnik.com/
Express Biznesu https://www.facebook.com/ExpressBiznesu/