stat

Najlepsze karaoke w mieście Opinie (2)

Nasze karaoke jest najlepsze i to jest fakt! Odwiedzają nas ludzie z całego trójmiasta i co środa potwierdzają, że nie ma nigdzie tak wesołego, rozśpiewanego i bardziej alkoholowego karaoke. Jest kilka powodów dla których tu musisz być! Po pierwsze najlepsi goście, piękne dziewczyny, świetnie śpiewający Panowie, bogata lista utworów i alkoholi  niezwykli prowadzący piękne barmanki i przystojni barmani - z propozycja shota dla każdego!

To tylko kilka powodów... resztę sprawdź sam !
Przypominamy, że nie zawsze znajdziesz u nas wolne miejsce dlatego warto rezerwować stoliki (wystarczy do nas napisać)

Środa ( każda aż do końca świata albo do kolejnej epidemii)
start 19:30
Gdzie ?
Pif Paf (sala pubowa)
Rezerwacje i info:
tel. 690 692 255

Przeczytaj także

 • Gdzie na karaoke w Trójmieście?
  "Śpiewać każdy może" głosiły słowa popularnej niegdyś piosenki. I choć śpiewanie (szczególnie amatorskie) w miejscach publicznych może nie spotkać się z entuzjazmem słuchaczy, to są miejsca, w których każdy może poczuć się jak gwiazda estrady. Sprawdziliśmy, gdzie i kiedy w Trójmieście możemy wybrać się na karaoke.
  4 maja 2024 (29 opinii)
 • Planszówki, pub quizy, karaoke. Rozrywki w pubach cieszą się dużym zainteresowaniem
  Nastał czas długich jesiennych wieczorów. Spędzając czas ze znajomymi poza domem, coraz częściej kierujemy nasze kroki do różnych pubów. Choć przebywanie w nich, picie piwa i rozmawianie jest rozrywką samą w sobie, sporo bywalców tych miejsc przyciągają dodatkowe atrakcje. Jakie? Planszówki, quizy, karaoke, stand-upy, transmisje meczów, muzyka na żywo czy pokazy burleski to jedne z najczęstszych aktywności w tych miejscach.
  17 października 2023 (21 opinii)
 • Stand-up, burleska, karaoke. Rozrywki w pubach i klubach
  Wyjście do pubu jest rozrywką samą w sobie i zwykle kojarzy się ze spotkaniem ze znajomymi i piciem piwa. Jednak w pubach nie tylko napijemy się różnych trunków, przekąsimy coś i miło spędzimy czas z przyjaciółmi, ale też możemy skorzystać z innych atrakcji. Karaoke, planszówki, quizy, muzyka na żywo, stand-upy czy pokazy burleski to jedne z najczęstszych aktywności w tych miejscach. Sprawdziliśmy, dokąd warto się wybrać w najbliższym czasie.
  13 stycznia 2023 (42 opinie)

21 - 30 czerwca 2024, g. 11:00

Wstęp wolny

w każdy wtorek (do 24.09), g. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny