Najlepszy Koncert Świata 2022 - VOX FM Skwer Kościuszki Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Najlepszy Koncert Świata 2022 - VOX FM Opinie (1)

Setki przejechanych kilometrów, kilkanaście godzin energetycznej muzyki i sześć miast, które odwiedzi Najlepszy Koncert Świata 2022. Wydarzenie doskonale znane słuchaczom radia VOX FM powróciło z wyjątkowymi gwiazdami disco polo i muzyki tanecznej.

Kolejnym miastem na naszej wyjątkowej trasie koncertowej jest Gdynia. Trudno wyobrazić sobie w Trójmieście bardziej malowniczą scenerię, niż koncert z widokiem na morze. Dlatego naszego trucka ustawiamy na Skwerze Kościuszki, praktycznie nad taflą Bałtyku!

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Przy wyjątkowe, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety.

O muzyczną rozgrzewkę zadba zza swojej konsolety Krzysiek Skrzypkowski. Występy gwiazd rozpoczną się o godzinie 20:00. Wcześniej, bo przez cały piątek, program nadawany będzie na żywo z ulic Gdyni. Planowane są również łączenia z prezenterami.

Wystąpią: Miłypan, Topky, Ronnie Ferrari, Dede Negra, Mejk, D-Bomb, Extazy, Bedi, Eratox, Discoboys.