Natalia Przybysz | Serce Spokojne Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Natalia Przybysz | Serce Spokojne Opinie (10)

Natalia Przybysz ogłasza jesienną trasę koncertową Serce Spokojne w kilkunastu miastach w Polsce! Trasa Serce Spokojne jest kontynuacją praktycznie wyprzedanej wiosennej trasy klubowej i letniej odsłony koncertów promujących album Zaczynam się od miłości. Album ten powstał do niezaśpiewanych tekstów Kory. Znajdują się na nim też dwa, w pełni autorskie utwory Natalii Przybysz i towarzyszących wokalistce muzyków.

Trasa Serce Spokojne zamyka promocję albumu Zaczynam się od miłości. Sama Natalia tak opisuje nadchodzące koncerty: Z niedowierzaniem patrzę na to przedziwne i przepiękne koncertowo lato. Mieszanka uczuć związanych z dziwnością rzeczywistości (pandemia, wojna w Ukrainie) w jakiej przyszło nam żyć, była bardzo inna od wszystkich poprzednich sezonów koncertowych, jakie zagrałam w moim artystycznym życiu. Każdy koncert był na wagę złota. Witaliśmy się ze sceny z Wami z ogromną wdzięcznością i z żalem z niej schodziliśmy. Było cudownie. Dziękujemy Wam mówi artystka.

pop - koncerty w Trójmieście


W ramach repertuaru trasy Serce spokojne nie zabraknie Deserów, czyli ważnych dla zespołu Natalii Przybysz utworów Kory i Maanam w odświeżonych aranżacjach. Będą to jednak zupełnie inne covery niż te, zagrane w pierwszej odsłonie trasy. Kryterium wyboru utworów było ukojenie i otulenie słuchaczy, którzy zdecydują się spędzić jesienne wieczory na koncertach zespołu.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    89 - 129 zł
Bilety w cenach: miejsca stojące – 89 zł (I pula), 109 zł (II pula); miejsca siedzące – 129 zł.