Natalia Szroeder Pogłos Tour Stary Maneż Gdańsk Sprawdź!
stat
PATRONAT

Natalia Szroeder Pogłos Tour Opinie (5)

pop
 • niedziela, 20 listopada 2022, godz. 19:00
 • Lokalizacja
 • Bilety
  69 - 89
  Kup bilet
  Informacje o biletach  »

Jesienią Natalia Szroeder wyrusza w klubową trasę koncertową promującą swój drugi album pt. Pogłos. Artystka odwiedzi 11 polskich miast, w tym gdański Stary Maneż. 11 listopada na naszej scenie zabrzmią subtelne ballady, pełne magicznego nastroju oraz energetyczne utwory taneczne.

Nadszedł moment przeze mnie wyczekiwany, wymarzony, upragniony. Album POGŁOS rusza w klubową trasę koncertową. Kto z Was jest tu ze mną ciut dłużej, ten wie, ile znaczy dla mnie ta trasa i jak długo na nią czekałam. Z wielką ekscytacją zapraszam Was na pogłosowy tour. Będzie album, ale nie tylko album.

pop - koncerty w Trójmieście


Bardzo liczę na Wasze towarzystwo w tym zupełnie nowym dla mnie etapie i dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Dzięki niemu wypływam na nieznane wody z radością i odwagą, której w przeszłości często mi brakowało. No. Ale będzie. Już nie mogę się doczekać!

Do zobaczenia wkrótce:
Album Pogłos to dojrzała muzycznie i tekstowo płyta, na której słychać od pierwszej chwili, że artystka włożyła w nią całe pokłady swojej wrażliwości. Natalia Szroeder otwiera przed słuchaczami swój muzyczny pamiętnik, a podczas słuchania najnowszych utworów można odnieść wrażenie, że to szczere i intymne spotkanie.

Informacja o biletach

 • Bilet normalny
  69 - 89 zł
Kup bilet
lis 5

sobota

Gdańsk Sopot,
lis 6

niedziela, g. 20:30

Gdańsk,