New Model Army Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

New Model Army Opinie (2)

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

New Model Army wydali nowy album "From Here" i tym samym wyruszają w ogromną trasę koncertową, na której znajdzie się 5 przystanków w Polsce. Zapraszamy na koncerty w Poznaniu, Gdyni, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie - już w październiku!

wrz 25

piątek, g. 20:00

Gdynia,
19:00 wejście
20:00 Decadent Fun Club
21:00 New Model Army

punk - koncerty w Trójmieście


*podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie


New Model Army to kultowy zespół, powstały w 1980 roku w Bradford. Autorzy takich kawałków jak "Vagabonds", "51st State", czy "Small Town England" sprzedali już ponad półtora miliona egzemplarzy płyt, mimo że ich single nigdy nie trafiały na listy przebojów. Za najlepsze albumy w dyskografii New Model Army uznaje się "No Rest For The Wicked" oraz "Thunder and Consolation". Koncerty grupy charakteryzują się starannymi aranżacjami dopracowanymi do perfekcji. W 2010 roku zespół świętował trzydziestą rocznicę istnienia.

New Model Army wydali nową płytę - krążek zatytułowany "From Here", który ukazał się w sierpniu 2019 roku. Wszystkie utwory zostały napisane w 2 miesiące, a muzycy nagrywali je przez 9 dni, pracując w pięknie położonym Ocean Sounds Recordings, znajdującym się na norweskiej wyspie Giske.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    90 zł
  • Przedsprzedaż
    79 zł
Bilety: 79 zł (przedsprzedaż) / 90 zł (w dniu koncertu)
Dostępne: livenation.pl

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! Autoryzowanymi punktami sprzedaży nie są m.in. Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX.