Nick Schnebelen Blues Club Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nick Schnebelen

Sławę i sceniczne szlify zdobył jako gitarzysta utytułowanego rodzinnego zespołu Trampled Under Foot, w którym grał wraz z siostrą Daniele i bratem Chrisem.

w każdy wtorek (do 31.12), g. 20:00

Gdynia,
gru 6

niedziela, g. 19:00

Online
Wystąpili na najbardziej renomowanych festiwalach świata (Notodden, Montreal, the Legendary Blues Cruise); dziś spotykają się tylko okazjonalnie, na specjalne koncerty "od wielkiego dzwona". Na codzień stoją na czele własnych projektów - w przypadku Nicka jest to jego własne trio. W 2008 zdobył nagrodę im. Alberta Kinga dla najlepszego gitarzysty konkursu International Blues Challenge w Memphis (w którym brał udział z TUF).

blues - koncerty w Trójmieście


Wraz z zespołem zdobyli też w 2014 roku Blues Music Award w kategorii Best Contemporary Blues Album. Obecnie Nick pracuje nad solowym albumem, który będzie promował w 2017 roku. Nick ma bluesa we krwi.

Wraz z rodzeństwem wychowywali się w domu pełnym muzyki. Rodzice byli czynnymi uczestnikami sceny muzycznej Kansas City, a dom rodzinny często służył za miejsce prób i jam sessions. Nick Schnebelen - gitara, śpiew Cliff Moore - bas Adam Hagerman - perkusja

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Bilet ulgowy
    40 zł
Bilety ulgowe przysługują studentom.