Niedziela z Marią Skłodowską-Curie Muzeum Emigracji Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Niedziela z Marią Skłodowską-Curie

Świat jest pełen superbohaterów! Czy znajdziemy ich w muzeum? Zapraszamy na warsztaty, podczas których poznacie drużynę MEGamocnych. To 13 postaci: niesamowitych Polek i niezwyczajnych Polaków. Chcesz dowiedzieć się jakie są ich supermoce? 5 listopada zapraszamy na eksperymentalną niedzielę z super-bohaterką Marią Skłodowską-Curie!

Warsztaty są przeznaczone dla rodzin z dziećmi powyżej 5 lat. Na każdych zajęciach otrzymacie specjalne karty z bohaterami, w sam raz do kolekcji.

Koszt: 10 zł za jedne zajęcia, rodzeństwo +5zł. Opiekunowie uczestniczą bezpłatnie.
Zapisy: warsztaty@muzeumemigracji.pl

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko, telefon kontaktowy i datę wybranych zajęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji warsztatów Drużyna MEGamocnych. Zostałem/am poinformowany/a o tym, iż: administratorem danych osobowych jest Muzeum Emigracji w Gdyni, ul. Polska 1, 81-339 Gdynia; moje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji Drużyna MEGamocnych; posiadam prawo do wglądu w swoje dane osobowe, do ich zmiany, poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich przetwarzania; podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zajęć.

Do zobaczenia!

Czytaj także