stat
Impreza już się odbyła

Niedzielna pobudka z Thera Wellness

Mamy świetną wiadomość - sezon niedzielnych pobudek w Thera Wellness właśnie rusza na dobre! Oznacza to, że nasze popularne wydarzenia z morsowaniem powracają. Serdecznie zapraszamy na nasz event. To będzie jesienny poranek pełen energii i relaksu, który pozwoli Ci rozpocząć dzień w wyjątkowy sposób.

Zaczniemy od odświeżającej kąpieli morskiej, która obudzi zmysły i doda energii na cały dzień. Następnie przeniesiemy się do naszego saunarium, gdzie czekać będzie na Ciebie błogi relaks w cieple i komfortowym otoczeniu. Na koniec spotkamy się na sesji jogi, aby zresetować umysł i ciało, gotowe do nowych wyzwań. To będzie prawdziwy zastrzyk energii i odprężenia, który pozwoli Ci w pełni docenić uroki jesiennego poranka.

Zajęcia odbywają się w Domku jogi, znajdującym się w ogrodach hotelu Radisson Blu Sopot.
Przez cały ceremoniał pobudki przeprowadzi nas Agnieszka Nawrot kobieta emanująca pozytywną energią i uśmiechem, pasjonatka zdrowego stylu życia.

Nasz plan:
7:00 poranne morsowanie
Zbiórka w lobby hotelu Radisson Blu Sopot o godz. 6:45 lub bezpośrednio przy plaży wejście nr 36
7:30 10:00 sauny i basen
Z plaży przechodzimy wspólnie do strefy saunarium i basenów, gdzie sesje saunowania wprowadzą nas w stan relaksu i odprężenia.
10:15 - 11:15 joga z oddechem
Zajęcia odbywają się w Domu Jogi, znajdującym się w ogrodach hotelu Radisson Blu Sopot.

11:30 -12:30 wspólne śniadanie w restauracji Radisson Blu w Sopocie (opcjonalnie)
Śniadanie w formie bufetu już naszym zwyczajem odbywa się w restauracji Radisson Blu w Sopocie

Koszt udziału w wydarzeniu:
50 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen
70 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen + joga z oddechem
125zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen + joga z oddechem + wspólne śniadanie w formie bufetu w restauracj Radisson Blu Sopot

Gdzie zaparkować
Pod przed hotelem znajdziesz ogólnodostępne miejsca parkingowe zarządzane przez firmę EuroPark. Pierwsza godzina parkowania jest bezpłatna, a każda kolejna kosztuje 5,60 zł. Płatność możesz uregulować w parkomacie znajdującym się przed wejściem do hotelu , albo używając aplikacji e-Park w swoim telefonie  

Szatnie  
Nasze SPA jest czynne od godziny 7:00. Przyjdź na wydarzenie najlepiej ok 15 minut wcześniej. W szatni SPA zostawisz swoje rzeczy, przebierzesz się i bez dodatkowych bagaży ruszysz na plażę. 

Jak się przygotować
Weź ze sobą wygodne i ciepłe ubranie, dwa ręczniki, wygodny strój do ćwiczeń, czapkę i rękawiczki, jeżeli masz buty do nurkowania/kąpieli to na pewno się przydadzą, poza tym szeroki uśmiech i pozytywną energię.

Jeżeli odwiedzasz nas pierwszy raz to podpowiadamy jak znaleźć SPA - wejdź do hotelu głównym wejściem i skręć w prawo, schodząc schodkami w dół trafisz do recepcji SPA, tam możesz zostawić swoje rzeczy w zamykanych szafkach, przebrać się a następnie ruszyć do lobby hotelowego i poczekać na Instruktorkę.

Pamiętaj, że ilość miejsc na zajęciach jogi jest ograniczona, dlatego koniecznie zgłoś swoje uczestnictwo w recepcji SPA. Możesz to zrobić telefonicznie lub napisać do nas wiadomość na FB.
Wydarzenie stworzone jest dla osób pełnoletnich i zdrowych, jeżeli masz wątpliwości czy możesz wziąć w nim udział napisz do nas chętnie pomożemy.

Dołącz do nas i razem stwórzmy wyjątkowe wspomnienia podczas niedzielnej pobudki w Thera Wellness.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 - 125 zł
Koszt udziału w wydarzeniu:
50 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen
70 zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen + joga z oddechem
125zł / os. - Poranne morsowanie + sauny i basen + joga z oddechem + wspólne śniadanie w formie bufetu w restauracj Radisson Blu Sopot

Przeczytaj także