stat

NiemaGOtu i Gospel Rain // ON MOCĄ - cz I - koncert uwielbienia

Wydarzenie ON MOCĄ to aż trzy koncerty, pełne radości, mocy i modlitwy. To przedłużenie wielkanocnej radości i świętowania zmartwychwstania JEZUSA. Prawdziwe UWIELBIENIE NA ARENIE.
Podczas spotkania wystąpią znamienite zespoły muzyki chrześcijańskiej: niemaGOtu, Gospel Rain oraz The Spirituals - londyński chór gospel, który w Gdańsku zakończy swoją ogólnopolską trasę koncertową.

niemaGOtu - zespół powstał w 2015 roku, kiedy opracowany niego utwór Błogosławieni miłosierni został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem Nie mądrość świata tego [Marana tha] grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi, takimi jak Nie ma Go tu, wstał!, Psalm 126 czy Biada zyskała dziesiątki tysięcy fanów oraz miliony wyświetleń na YouTubeie. Bezkompromisowość w zwiastowaniu Ewangelii wsparta poruszającymi aranżami na band, chór i niejednokrotnie instrumenty orkiestrowe, uczyniła niemaGOtu bardzo wyraźnym głosem wołającym we współczesnym Kościele

muzyka chóralna - koncerty w Trójmieście


Gospel Rain - to kilkudziesięcioosobowy zespół, tworzony przez charyzmatyczny pop-gospelowy chór, wspierany przez znakomitych solistów i instrumentalistów. To zespół o niezwykłej energii i spontaniczności koncertowej, która objawia się w autentycznym, żywym kontakcie z publicznością. Gospel Rain jest jednym z najstarszych zespołów w Polsce, stworzonych z chrześcijańskiej inspiracji. Zespół sięga do wielu źródeł i inspiracji muzycznych, jego twórczość jest przebojową fuzją muzyki gospel, praise&worship, soul, a także owocem fascynacji stylistyką hip-hopu czy brzmień gitarowych

The Spirituals - koncert finałowy, oddzielnie biletowany* - to dynamiczny, londyński chór gospel, który inspiruje i porusza ludzi poprzez potężne i głębokie brzmienie. Posiada już na swoim koncie szereg nagród, w tym Chór Roku w konkursie Premier Gospel Awards. Ich głęboka, duchowa muzyka nie tylko zachwyca pięknem, ale wprowadza też w centrum uwielbienia, przełamuje bariery, jednoczy z Bogiem i ludźmi. The Spirituals Choir wyrasta z wielkiej tradycji gospelu i negro spirituals, łącząc dziedzictwo duchowych hymnów z nowoczesnym brzmieniem. Ich debiutancki album Black History Project to hołd złożony historii, muzyce i kulturze Czarnych - jak sami określają swoją społeczność. Występowali w prestiżowych miejscach, jak Wembley Arena, katedrze Św. Pawła w Londynie, czy podczas Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku
PONADTO
Podczas wydarzenia ON MOCĄ możesz skorzystać z wielu atrakcji. Odpoczynek umilą Ci food truck'i i punkty gastronomiczne. Możesz też sprawdzić nowości w literaturze i czasopismach chrześcijańskich, które znajdziesz w stoiskach z książkami. Nie zabraknie również sklepików, gdzie będą na Ciebie czekać koszulki, kubki i inne gadżety. Cały czas czeka też na Ciebie zaciszna kaplica. W przerwie pomiędzy koncertami możesz posłuchać zaproszonych gości lub skorzystać z warsztatów. Dobry film, wystawa sztuki, performance - jak najbardziej. W tym czasie dzieci mogą korzystać z gier, animacji i zabaw. W pobliskim kościele będziesz mógł przeżyć Eucharystię.
CZUJ SIĘ ZAPROSZONY! 
Wydarzenie ON MOCĄ to wyjątkowy czas, podczas którego możesz być częścią wielkiego uwielbienia i doświadczyć potężnej mocy Boga. Bądź sobą! Śpiewaj, módl się, tańcz... uwielbiaj tak, jak podpowiada Ci serce. To jest przestrzeń, w której możesz cieszyć się Jego obecnością całym sobą.

* kupując bilet na I część koncertu ON MOCĄ - występ niemaGOtu i Gospel Rain - otrzymujesz 50% rabatu na zakup biletów na II część - koncert finałowy The Spirituals.
Kup bilet
lip 14

niedziela, g. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
kwi'25 27

niedziela, g. 19:00

Gdańsk, Sopot,
bilety 99 zł
Kup bilet