No Limits 30 lat później Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza odwołana

No Limits 30 lat później

Zapraszamy na koncert legendarnego gdyńskiego zespołu No Limits. Będzie to szczególny wieczór, gdyż po niemal 30 latach na polskim rynku ukaże się reedycja pierwszego albumu zespołu No Limits. Płyta "No Movie Soundtrack" została wydana w roku 1991 w wersjach - winyl, CD oraz kaseta.

paź 10

sobota, g. 19:00

Gdańsk,
Już w połowie kwietnia 2020 roku nakładem wydawnictwa GAD Records płyta "No Movie Soundtrack" ukaże się na płycie CD oraz w wersji winylowej. Usłyszycie m.in. takie przeboje No Limits jak "On the River", "Primary", "Summer love", "Real education" i "Can't get your love". To też jedyna okazja by usłyszeć i zobaczyć No Limits w kultowym składzie sprzed 30 lat. Niestety nie zagra już z zespołem nieżyjący, wybitny realizator nagrań i świetny trębacz - Tomek Bonarowski.

rock - koncerty w Trójmieście


No Limits zagrają dla Was w składzie z pierwszej płyty:
Ania Męczyńska - wokal
Grzegorz Żmijewski - gitara basowa
Maciej Bogusławski - perkusja
Sławek Czarnata - gitara
Sławek Rodrigez Porębski - instrumenty perkusyjne
Robert Dobrucki - saksofon
Maciej Łyszkiewicz - instrumenty klawiszowe
Adam Skrzypkowski -trąbka.

Tego wieczoru na scenie klubu Ucho pojawią się również goście specjalni. Zespół No Limits przygotowuje się do nagrania w składzie sprzed lat nowego, piątego albumu w historii. Koncert w gdyńskim klubie Ucho będzie zatem okazją do posłuchania kilku premierowych utworów.

Bilety: 30 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (od 13.04.2020)
Dostępne: gck.interticket.pl