Uwaga! Impreza już się odbyła.

Nocne podglądanie wszechświata

pokaz

data 22 sierpnia 2017 (wtorek)
godzina 21:30, 22:30, 23:30
miejsce Hewelianum
adres Gdańsk, Gradowa 6
bilety 10 zł

11 sierpnia Centrum Hewelianum zaprasza na NOCNE PODGLĄDANIE WSZECHŚWIATA czyli świetlny spektakl z gwiazdami w roli głównej 11 sierpnia spotkamy się w Centrum Hewelianum, podniesiemy głowy do góry i wspólnie popatrzymy na spadające gwiazdy. W taką noc spełnienie życzeń ... murowane!To już w piątek 11 sierpnia spadnie na Nas najbardziej intensywny deszcz meteorów. Zapraszamy do Centrum Hewelianum !!! Będziemy celować teleskopami w .. rozgwieżdżone niebo! W tym roku nocny świetlny spektakl obserwujemy wspólnie z Obserwatorium Gdańskich Szkół Autonomicznych.

Nocne obserwacje nieba przy użyciu profesjonalnych teleskopów oraz przy wsparciu naszych astronomów odbędą się w godzinach 22.00 - 24.00. Wstęp wolny.

Podczas nocnego spotkania z gwiazdami, będzie można również zagubić się "W labiryncie gwiazd" w mobilnym planetarium Centrum Hewelianum. Podczas popularnonaukowego "wykładu" dla młodzieży i dorosłych dowiemy się m.in. co dzieje się we wnętrzu gwiazd?, dlaczego gwiazdy mają taki kształt? jak się rodzą i starzeją? czy łączą się w pary?...i skąd my to wszystko możemy wiedzieć?

W Centrum Hewelianum będziemy najbliżej gwiazd! Zapraszamy!

Seanse w planetarium odbędą się o godzinach: 21.30 , 22:30 i 23:30 - bilety w cenie 10 zł
do nabycia online na bilety.hewelianum.pl.
Szczegóły na hewelianum.pl i facebook.com/CentrumHewelianum/