Nocny Świąteczny Pchli Targ Oliwski Ratusz Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Nocny Świąteczny Pchli Targ

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Chcesz odświeżyć świąteczne dekoracje? Szukasz oryginalnych ozdób? To wszystko znajdziesz na pierwszym Nocnym Świątecznym Pchlim Targu, który odbędzie się 7 grudnia (piątek), w godz. 19.00 - 23.00 w Oliwskim Ratuszu Kultury.

Zapraszamy do kupna, sprzedaży i wymiany drobiazgów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Gwarantujemy ciepłą atmosferę, dobre spotkania z sąsiadami i... pyszny grzaniec według receptury restauracji Tu Można Marzyć!

Uwaga, będzie to nietypowy pchli targ, ponieważ zamiast odzieży, obuwia, sprzętu AGD itp. stawiamy właśnie na dekoracje i ozdoby bożonarodzeniowe, gry i zabawki, dodatki, galanterię i biżuterię, drobne rękodzieło i sztukę. Szczegółowy wykaz preferowanych artykułów znajduje się w regulaminie imprezy.

Wstęp na imprezę jest wolny. Z uwagi na ograniczoną liczbę stoisk obowiązuje rezerwacja miejsc wystawienniczych. Zgłoszenia przyjmujemy mailem na adres: m.switala@wspolnotagdanska.pl od 19.11.2018.

Organizatorem Nocnego Świątecznego Pchlego Targu jest Fundacja Wspólnota Gdańska, Partnerem Stowarzyszenie Młoda Oliwa. Impreza odbędzie się w ramach Domu Sąsiedzkiego w Oliwskim Ratuszu Kultury.

Więcej informacji oraz regulamin imprezy na www.ratuszkultury.pl oraz pod nr tel. 501 743 555.