stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Nowe Trendy w Turystyce Opinie (1)

Z każdym dniem coraz bliżej do kolejnej edycji jednej z najważniejszych konferencji branży turystycznej w Polsce - Nowych Trendów w Turystyce. Spotkamy się tradycyjnie w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, tym razem 12 kwietnia.

Nie zabraknie najnowszych informacji i trendów ze świata turystyki, a także ciekawych prelekcji i wykładów prowadzonych przez uznanych ekspertów. 12 kwietnia będziemy poruszać się w czterech głównych obszarach: statystyka w turystyce, marketing miejsc, turystyka doświadczeń oraz turystyka zrównoważona:

Dane statystyczne oraz metody opracowywania analiz z pewnością przysłużą się lepszemu planowaniu działań i efektywnemu dobieraniu usług do potrzeb klientów.
Marketing miejsc pomoże Wam wybrać perełki z Waszej oferty i odpowiednio wykorzystać je w celu skutecznej promocji. Najlepsi eksperci z agencji reklamowych opowiedzą o swoich doświadczeniach i projektach turystycznych.
Z kolei turystyka doświadczeń to temat, który z powodzeniem wykorzystacie przy konstruowaniu atrakcyjnej oferty. Spojrzenie na temat oczami turysty to niezmiennie podstawa efektywnego działania.
Turystyka zrównoważona pozwoli poznać najnowsze światowe trendy, które sprawiają, że ruch turystyczny przynosi pozytywne efekty dla całej lokalnej społeczności nie będąc uciążliwym.

Specjalnym tematem 14 edycji będzie... turystyka filmowa! Opowiemy o współpracy
z funduszami filmowymi, ekipami filmowymi i o tym, jak wykorzystać filmowy potencjał lokacji znanych z serialowych historii w branży turystycznej.

Wśród ekspertów m.in.: Jarosław Szczygieł (Standardy ekologiczne, jako sposób zdefiniowania turystyki zrównoważonej), Kamil Czajkowski (Co w prasie turystycznej piszczy, czyli poranna prasówka), Kaja Szafrańska (O podróżach szlakami filmowymi), Gdańska Komisja Filmowa wraz z gośćmi (O współpracy branży turystycznej z producentami
i regionalnymi komisjami filmowymi), reprezentant Agencji White Bits (Wykorzystanie AI
w marketingu). A to nie koniec!
Także sponsor główny, firma Mastercard będzie miała swój panel, który poświęci statystyce w branży turystycznej.
Konferencja odbędzie się zarówno w formie standardowej, jak i on-line. Wydarzenie poprowadzi Michał Zalewski.
A dzień wcześniej, 11 kwietnia zapraszamy na spacer filmowy z przewodnikiem. Poprowadzimy Was szlakiem najbardziej znanych oraz najnowszych produkcji, które wykorzystały gdańskie plenery.

Bilety już dostępne. Zapisy Early Bird, z biletami w jeszcze lepszej cenie, do 16 lutego.

Szczegóły na stronie: www.trendywturystyce.pl