ONE Terminal RUN Hutchison Ports Gdynia 2022 Gdynia Container Terminal Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

ONE Terminal RUN Hutchison Ports Gdynia 2022 Opinie (2)

Zapraszamy na drugą edycję biegu po terenie terminalu GCT. Planowany jest start na dwóch dystansach: na 1 milę morską oraz na 5 km. Cały dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na cel charytatywny. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć dzieci z domów dziecka oraz dzieci trafiające do nas z Ukrainy do placówek tymczasowych.

wrz 10

sobota, g. 10:00

Gdańsk, Zbiornik Augustowska
Przed rozpoczęciem wydarzenia i po planowana jest na stronie wydarzenia na portalu Facebook aukcja charytatywna ciekawych przedmiotów.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z pomocą sponsorów z branży transportowo - morskiej: Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Morska Agencja Gdynia, Speedway Freight Services, Loconi Intermodal, Uni- logistics, Pol-Agent, ECU Worldwide.

Przed kompleksem bramowym na ul. Gołębiej ustawione zostanie podium, scena z oprawą muzyczną, punkty z napojami, strefa dla dzieci oraz namioty sponsorów (m.in. strefa relaksu z leżakami). Natomiast na właściwy teren terminalu wstęp będą mieli jedynie zarejestrowani i wylegitymowani biegacze.Zachęcamy do śledzenia strony wydarzenia na portalu Facebook pod nazwą: "ONE Terminal RUN Gdynia Hutchison Ports 2022", gdzie znajdują się dokładne informacje o imprezie oraz dostępnych pakietach startowych.

Komercyjna sprzedaż pierwszej puli pakietów startowych (prawo startu, koszulka techniczna, medal, ciekawy zestaw praktycznych prezentów od sponsorów) w promocyjnej cenie 49zł rozpocznie się w sobotę 2 kwietnia o godzinie 20:00 na stronie: www.elektronicznezapisy.plO Hutchison Ports
Hutchison Ports jest oddziałem CK Hutchison Holdings Limited (CK Hutchison), zajmującym się portami i usługami pokrewnymi. Hutchison Ports jest wiodącym na świecie inwestorem, deweloperem i operatorem portowym działającym w 52 portach na terenie 26 krajów. Na przestrzeni lat Grupa Hutchison Ports rozszerzała swoją działalność na inne obszary związane z logistyką i transportem, w tym terminale statków wycieczkowych, operacje lotniskowe, centra dystrybucyjne, usługi kolejowe i stocznie remontowe. W 2021 roku terminale należące do Hutchison Ports przeładowały łącznie ponad 88 mln TEU.

O ONE
Ocean Network Express Ltd, to japoński armator, który powstał w 2017 roku z połączenia trzech japońskich armatorów NYK, Mitsui Ocean Lines oraz K-Line. W wyniku połączenia ONE został 6 co do wielkości armatorem na świecie z flotą 1.590.000 TEU. W Polsce Ocean Network Express posiada dwa biura: w Gdyni biuro przedstawiciela armatora oraz w Gdańsku zaplecze operacyjne dla całej Europy.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    69 zł
  • Przedsprzedaż
    49 - 59 zł
Ceny pakietów
Pierwsza pula pakietów 49 zł, kolejna 59 zł i ostatnia pula 69zł

W pakiecie: koszulka techniczna, medal, plecak worek + gadżety sportowe od sponsorów