Obiad i zabawa - pomysł na rodzinną niedzielę w Jastrzębiej Górze Hotel Astor *** Jastrzębia Góra Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Obiad i zabawa - pomysł na rodzinną niedzielę w Jastrzębiej Górze

Jak spędzić rodzinną niedzielę za miastem? Zapraszamy w niedziele, w godzinach 12:30 - 16:30* do Restauracji Astoria w Jastrzębiej Górze na obiad w formie gorących bufetów bez ograniczeń.

lip 9

sobota, g. 12:00 - 18:00

Gdynia, ul. Świętojańska
Co tydzień inne menu inspirowane wybranym zakątkiem świata. To doskonała propozycja na cały, wolny dzień w rodzinnym gronie. Połączcie kulinarną wizytę w Restauracji Astoria z przyjemnie spędzonym czasem w urokliwej okolicy, zaledwie godzinę drogi od Trójmiasta. 

Celebruj niedziele w Hotelu Astor, 100 metrów od morza.
Nasz Szef kuchni wraz z zespołem zabierze Was w kulinarną podroż do głębi kaszubskich smaków. Wśród potrwa znajdziecie: przepyszne zupy, dania główne, ziemniaki i inne dodatki w różnych postaciach, surówki, sałatki oraz obłędne desery, zimne i ciepłe napoje.

Rodzinne niedziele obiad z porcją zabawy
Nasi kucharze zadbają również o kubki smakowe najmłodszych, przygotowując ich ulubione potrawy.

Dopełnieniem kulinarnej uczty będzie fantastyczna zabawa dla dzieci. W cenie obiadu otrzymujecie wstęp do naszej dzikiej strefy zabawy Fun&Jungle.

Bliskość pięknej, piaszczystej plaży, lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, latarni morskiej w Rozewiu oraz klifowego wybrzeża sprawiają, że kulinarną wizytę w Restauracji Astoria można połączyć z przyjemnie spędzonym czasem w urokliwej okolicy.

Cennik: bufet obiadowy oraz wstęp do strefy Fun&Jungle:
79 zł/ 1 osoba dorosła ( w tym młodzież od 13 lat)
45 zł/ dziecko od 3-12 lat
dzieci do lat 3 bezpłatnie
Parking bezpłatny do 3h

Prosimy o wcześniejszą rezerwację stolików:
e-mial: rezerwacje.astor@primahotele.pl
telefon: +48 58 77 15 555, wew. 1

*serwowanie bufetów kończy się o godz. 16:30, sugerujemy przybyć najpóźniej do godz. 15:30, aby spokojnie skorzystać z posiłków