stat
Impreza już się odbyła

W trakcie zajęć zaprezentowane zostaną sposoby na skuteczne dobieranie odpowiednich komponentów mechanicznych, które mają za zadanie wspierać i eksponować estetykę gry. Podczas drugiej części spotkania, uczestnicy będą pracować nad wybranymi przez siebie elementami popkultury i w oparciu o nie zaprojektują grę.

lis 30

sobota, g. 12:00 - 19:00

Gdynia, Biblioteka Witomino ul....
Wstęp wolny
lis 30-1.12

sobota - niedziela, g. 12:00 - 15:00

Gdańsk Nowy Port, Strajku Dokerów 5
Wstęp wolny
Warsztaty skierowane są do osób dorosłych.

Spotkanie odbędzie się 28 września w godzinach 17.00 - 20.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.
Zapisy przyjmujemy od 21 września, od godz. 8.00 w serwisie Evenea:
https://projektowaniegierplanszowych.evenea.pl/

Więcej o cyklu:
Zajęcia odbywające się w ramach całego cyklu będą składać się z części teoretycznej - wykładowej i praktycznej - warsztatowej. Program dzieli się na trzy części (I: Jak projektujemy? II: Co projektujemy? III: Dla kogo projektujemy?) Wiedza przekazywana podczas kolejnych warsztatów przyda się podczas następnych, ale nie będzie ona niezbędna do wykonywania prezentowanych podczas ich trwania zadań. Dzięki takiej strukturze uczestnicy będą mogli brać udział w tych zajęciach, które ich interesują oraz dołączyć do grupy w dowolnym momencie.

O prowadzącym zajęcia:

Piotr Milewski - projektant gier, wykładowca na specjalności Gamedec Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Autor kilkudziesięciu larpów, gier miejskich, planszowych i karcianych. Organizator festiwali gier (2007 - 14 Hardkon, 2016 - Dramhaven), warsztatów a od jesieni 2014 roku współtwórca larpowej sceny BlackBox 3City. Dwukrotnie nagrodzony w konkursie Złote Maski za najlepszy scenariusz larpu. Autor artykułów, prelekcji i prezentacji o projektowaniu gier, redaktor działu larpowego magazynu "Magia i miecz" oraz publikacji "Nasiona, Drzewa Ogrody" o historii larpowania w Polsce. Żegluje w wolnych chwilach, czyli niezmiernie rzadko.

Zapraszamy!

Informacja o biletach

obowiązują zapisy