Oficjalne Afterparty Gdańsk Tattoo Konwent 100cznia Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Oficjalne Afterparty Gdańsk Tattoo Konwent

Wydarzenie w ramach

Kiedy rum zaszumi w głowie, Cały świat nabiera treści, Wtedy chętniej słucha człowiek setów DJskich!

Czym byłby Tattoo Konwent bez należycie przemelanżowanego afteru? Tym razem zapraszamy Was do klimatycznej 100czni, by na fali konwentowej atmosfery wraz z naszą załogą bawić się do białego rana!

Będzie się działo! Za muzycznymi sterami wyjątkowy skład:

- Vinka Wydro Dinho [FR]
- KinkyOutsider
- Sayuri Delguur

Go hard or go home!

100cznia - 100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą. Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.

Vinka Wydro Dinho - paryska producentka, certyfikowana DJKA i zjawiskowa modelka alternatywna. Jej muzyczny klimat to detroit techno, house, minimal i acid. Wpadające w ucho, uwodzicielskie sety artystki pobrzmiewały w renomowanych klubach i festiwalach na całym świecie. W tym roku spotkacie ją nie tylko na oficjalnym afterparty Gdańsk Tattoo Konwent, ale również w czasie samego wydarzenia, na którym wręczać będzie nagrody dla najlepszych tatuatorów i weźmie udział w Shibari Fashion Show.

https://www.instagram.com/vinka_wydro/
https://soundcloud.com/user-980176212-761127050


KinkyOutsider - kierownik zamieszania, ½ wydziaranej kadry zarządzającej Tattoo Konwent. Za deckami od 2009. Wyższy oficer vinylowej policji. W ostatnich latach grał na imprezach ze śmietanką światowej sceny: Psyk, Xhin, Kassem Mosse, Perc, Evigt Mörker, Somewhen, Matador, Max Cooper, Radio Slave, Oliver Huntemann, Marc Houle oraz ze wszystkimi najmocniejszymi polskimi kolektywami. W ostatnim roku odbił jednak mocno od techno w stronę brzmień house / afro / ghetto.

https://soundcloud.com/kinkyoutsider

SAYURI - konwentowo-afterowa wyjadaczka. DJ-ka, organizatorka imprez i diggerka z zajawką na selekcję mocnych basowych brzmień, rapu i najszybszej elektroniki, jaką umiecie sobie wyobrazić. Od zawsze inspiracji dostarcza jej hip hop z rodzimego podwórka, a ostatnio szczególnie fascynuje ją footwork, nie tylko z chicagowskich ulic. Dziś, w wyniku rozszczepienia osobowości, można ją usłyszeć zarówno w mrocznej wersji breakcore / technoid / dnb, jak i future bass / juke / trap / wave / hip hop / deep dubstep.

https://soundcloud.com/sayuri_music

Wstęp wolny dla wszystkich

Czytaj także