Ogólnopolskie Zawody w skokach Dzieci i Młodzieży ZO DiM, ZR Hipodrom Sopot Sopot Sprawdź!
stat

Ogólnopolskie Zawody w skokach Dzieci i Młodzieży ZO DiM, ZR

Rozgrywki, w ramach nowego cyklu JumpOff Hipodrom 2020/21, odbędą się kolejno w dniach 7-8 listopada oraz 28-29 listopada. Zaś na zakończenie roku, w dniach 11-13 grudnia, odbędą się zawody ogólnopolskie dzieci i młodzieży ZO DiM - i również będą to skoki przez przeszkody.

Skoki to wciąż najbardziej popularna dyscyplina jeździecka w Polsce, zaś flagowy cykl JumpOFF Hipodrom to od lat najpopularniejsze zawody skokowe. Pula nagród do podziału w finale wynosi 40 tysięcy złotych, a rywalizacja o czołowe miejsca w rankingu jest naprawdę duża. Tym bardziej cieszy fakt, że mimo pandemii udało się zorganizować zarówno odwołany wiosną finał poprzedniej edycji, jak również że wystartowała edycja tegoroczna.

Ze względu na obostrzenia dla strefy czerwonej, w której obecnie znajduje się Sopot, zawody będą się odbywały bez udziału publiczności, ale ich przebieg można śledzić online. Zapraszamy do zajrzenia na stronę Hipodromu lub na profil na Facebooku. Wyniki na żywo można zaś śledzić na stronie zawodykonne.com.