Olimpiada rowerowa o Puchar Prezydenta Gdyni Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Olimpiada rowerowa o Puchar Prezydenta Gdyni Opinie (3)

Trwają przygotowania do czwartej edycji wydarzenia, które w zeszłym roku cieszyło się rekordowym zainteresowaniem i zostało bardzo pozytywnie przyjęte przez dzieci i młodzież, które uwielbiają jeździć na rowerze!

wrz 27

niedziela, g. 11:00

Lębork
Pierwotnie termin Olimpiady kolidował z zawodami z serii "Puchar Gdyni". Dzięki współpracy z organizatorami udało jednak się przenieść zawody rowerowe zaliczane do Pucharu Gdyni.

Zapowiada się, że rywalizacja w tym roku będzie jeszcze bardziej intrygująca, jak miało to miejsce w pierwszych trzech edycjach wydarzenia. Niezmienne pozostaje miejsce startu i mety - będzie to Witomino przy ul. Sosnowej.

Organizatorzy utrzymują wprowadzone rok temu zmiany. Istnieje możliwość zgłoszenia uczestnika i jego start bez opieki nauczyciela WF - konieczna jest w takiej sytuacji obecność rodzica (opiekuna prawnego). W przypadku takiego zgłoszenia uczeń musi posiadać ważną legitymację szkolną!

Nie ma limitu zgłoszeń z jednej placówki edukacyjnej - w wielu szkołach liczba chętnych przewyższała dozwolone miejsca zapisowe, organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zapraszają więcej osób do uczestnictwa!

Szczegółowe informacje oraz formularz zapisów: www.olimpiada.ingremio.edu.pl

Zapamiętaj terminy:
- 7.06.2017 r. - Zgłoszenie zawodników i przesłanie danych osobowych zawodników
- 8.06.2017 r. - Ogłoszenie list startowych
- 8.06.2017 r. - Przesłanie do szkół potwierdzeń uczestnictwa w zawodach
- 10.06.2017 r. (godzina: 9.00) - Rozpoczęcie rejestracji uczestników z 1 kategorii wiekowej

Czytaj także