One Night In Sopot - House Edition Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

One Night In Sopot - House Edition

Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot x House Edition.

Lato powoli umiera. Wyludnia się kurort Sopot, pustoszeje Monte Cassino. Tańcbudy z radiowymi hitami plumkają coraz ciszej i smutniej, Janusze i Karyny znikają w przepełnionych wagonach TLK, leniwie sunących w głąb Polski. Coraz ostrzejsze powietrze zbiera pierwsze żniwo wśród lekko zżółkłych liści, miasto powoli przygotowuje się na długi, zimowy sen.

Jest jednak jedno miejsce, które tętni życiem. Niezależnie od pory roku, niezależnie od pogody, nastroju czy siły, pulsuje muzyką, energią, klimatem. Miejsce, które nigdy nie zasypia, do którego musisz trafić. Bo gdy ta jedna, jedyna noc przyzywa, nie liczy się nic innego.

Tym razem trochę lżejsze i przyjemniejsze dźwięki - house w całej okazałości zaprezentują Ricardo i TENES. Od miłych melodii i przyjemnych wokali, po energię, która wyrywa z butów - kto nigdy nie przetańczył 6 godzin non stop ten życia nie zna.

Lato powoli umiera, ale żyje coś dużo lepszego - ta jedna, jedyna noc w miesiącu, gdzie możesz zapomnieć o całej reszcie. One Night in Sopot, bądź.

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
- RICARDO
- TENES

Fontanna
- Luke Erb
- John Waiter
- OrientTeST

Muzycznie: Tech house / deep / house

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-20 zł
Lista fb - wstęp wolny do 00:00
po 00:00 15/20zł

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Czytaj także