One Night In Sopot. Taka / Siasia / Abu Zeinah Sfinks700 Sopot Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

One Night In Sopot. Taka / Siasia / Abu Zeinah

Klub Sfinks700 prezentuje: One Night In Sopot TAKA live / Siasia / Abu Zeinah live.

Zimno, coraz zimniej. Oddech zamarza, dusza tężeje, a Ty rozpaczliwie szukasz resztek ciepła. Nie pomaga rozkręcony kaloryfer, nie pomaga koc i ciepła kawa. Nie pomagają zdjęcia z wakacji, bo dobrze wiesz, że jest tylko jedna rzecz, która rozgrzeje Twoje ciemne serce. Tylko jedna rzecz, która sprawi, że zastygła krew znów ruszy się w żyłach, puls przyśpieszy i czerwone rumieńce pojawią się na policzkach. To muzyka, która znowu w tę jedną, jedyną noc rozbrzmi w Świątyni i nie da spokoju. Muzyka, która skruszy lody, przepędzi deszcz i porwie, jak ciepła fala. To One Night in Sopot.

Na głównej scenie nowicjusze cyklu, ale absolutnie nie nowicjusze techno. TAKA to producentka, która przebojem wdarła się na scenę, porywając setki akolitów elektroniki na takich festiwalach jak Audioriver. Zagra live act, który w niektórych kręgach przeszedł już do legendy. Techno na najwyższym poziomie.

Oprócz tego na głównej scenie zagra weteran katowickiej sceny - Siasia; lubujący się w ciężkich, mrocznych dźwiękach Abu Zeinah z materiałem live i nasze lokalne objawienie, prężnie działający i wyróżniający się doskonałą selekcją Pol Tom.

Fontanna to drum'n'bass w najczystszej postaci, czyli stara, trójmiejska ekipa fanatyków 175 BPM, czyli producent Bizzmo, wariat Tilo, Noisy i Twin Prix. Czyli szybciej, mocniej i bardziej agresywnie.

Zimno, coraz zimniej, ale znamy na to remedium. To One Night in Sopot.

MAIN ONE NIGHT IN SOPOT:
- Siasia
- T A K A live
- Abu Zeinah live
- Pol-Tom Ecke Sport

Fontanna:
- Twin Prix
- Bizzmo
- Noisy
- TILO

Muzycznie: techno / Tech house / deep / DNB / Breaks

Wstęp od 21 lat
*z wyłączeniem studentów

Patronat:
Muno.pl
www.muno.pl

Trojmiasto.pl
www.trojmiasto.pl

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15-20 zł
Osoby zapisane na Facebooku - wstęp wolny do 00:00
po 00:00 15/20zł