Online: Adam Szostek: Wesołe historie podróżnicze Online Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Online: Adam Szostek: Wesołe historie podróżnicze

Przenieśliśmy cykl spotkań z podróżnikami "Na krańcach świata" do sieci, nie było innego wyjścia, ale obiecujemy, że jak tylko będzie można, znowu będziemy spotykali się w czarnej sali GAK Plama. A tymczasem 13 maja o 18.00 zapraszamy na spotkanie z Adamem Szostkiem - podróżnikiem z Trójmiasta, który pierwszy raz od tak dawna musi siedzieć w domu!

#zostańwdomu...

Co może się stać, gdy za bardzo uwierzysz w przygody bohaterów książek podróżniczych? Gdy przed zaśnięciem będziesz godzinami patrzeć w atlas, myśląc jak wygląda świat w miejscu przypadkowej kropki na mapie?

Możesz skończyć uciekając przed małpami w Indiach, uczyć buddyjskich mnichów jazdy na deskorolce lub próbować wepchnąć namiot do budki telefonicznej na północy Szkocji. Może naprawdę wydarzyć się wszystko, łącznie z otrzymaniem kawałka Chińskiego Muru na wyłączność.

O tych (pozytywnych mniej lub bardziej, ale zawsze ze szczęśliwym zakończeniem) historiach ze świata opowiem Wam 13 maja.

Adam Szostek - od najmłodszych lat trochę go nosi po świecie. Zaczęło się od podróżniczych albumów i jeżdżenia autostopem po Europie... a potem, Bliski Wschód, Indie, Chiny. W trasie najczęściej towarzyszyła mu deskorolka i dzięki niej miał okazję poznać wielu młodych ludzi i ich historie. Obecnie coraz częściej angażuje się w wolontariaty promujące sporty ekstremalne w rejonach objętych konfliktami lub problemami społecznymi, pokazując, że pomoc ma wiele twarzy, a sport pozwala uciec na chwilę od problemów.