Open'er Park - PRO8L3M, Catchup Park Kolibki w Orłowie Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Open'er Park - PRO8L3M, Catchup

PRO8L3M to zjawisko, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Stołeczny duet tworzony przez Oskara i Steeza porusza i łączy odbiorców różnorodnych gatunków - od hip-hopu, po alternatywę. Zadebiutowali w 2013 roku kontrowersyjnym C30-C39, który dla jednych był długo oczekiwanym powiewem świeżości, a dla innych trudnym do sklasyfikowania fenomenem.

Relacja z imprezy

lis 13

niedziela, g. 20:30

Gdańsk,
Od tego czasu PRO8L3M nie zwalnia tempa i co krok zaskakuje swoich słuchaczy nowym materiałem. W 2019 roku ukazał się ich kolejne wydawnictwo Widmo, które nie tylko krążyło wokół zagadnień współczesnej cywilizacji i pułapek jej rozwoju, ale także nadawało kontekst całej dotychczasowej twórczości zespołu. Po ubiegłorocznym mixtapie "Art Brut 2", w tym roku doczekaliśmy się albumu "Fight Club".
CatchUp to artysta, który na przekór pandemicznej rzeczywistości 2k20 miniony rok może zdecydowanie zaliczyć do udanych.

hip-hop - koncerty w Trójmieście


Duży wokalny potencjał oraz oryginalny styl rapowania, a także nieszablonowe podejście do produkcji muzycznej zostały dostrzeżone zarówno przez czołowych reprezentantów hiphopowej sceny (podwójny feat na Jarmarku" Taco Hemingwaya), jak też opiniotwórcze media muzyczne. Premiera jego debiutanckiej płyty "Perypetie" będzie miała miejsce 20 sierpnia - w dzień występu na Open'er Park!

Otwarcie strefy koncertowej - 18:00
Catchup - 19:30
PRO8L3M - 21:00