stat
Impreza już się odbyła

Ørganek | MTV Unplugged

W styczniu 2024 roku wystartuje wyjątkowa trasa koncertowa Ørganek MTV Unplugged, w najbardziej prestiżowych salach koncertowych! Zespół odwiedzi 14 miast w Polsce i zaprezentuje swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Już w czwartek rusza przedsprzedaż biletów dla klientów Allegro SMART!, a w piątek sprzedaż w eBilet.pl.

Uwaga
Drodzy, informujemy, że w związku z dużym zainteresowaniem koncertem Organka w Gdańsku, zmianie ulega miejsce wydarzenia przenosimy go do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego!
W kwestii zwrotu / wymiany biletów na nowe należy skontaktować się bezpośrednio z miejscem zakupu, czyli ebilet.
(Facebook Live)

Koncerty Ørganek MTV Unplugged to zwieńczenie dekady działalności zespołu Adama Staszewskiego, Roberta Markiewicza, Tomasza Lewandowskiego i Tomasza Organka na polskiej scenie muzycznej.
Muzycy zaprezentują publiczności nowe, ciekawe i często zaskakujące aranżacje swoich utworów, bawiąc się w mieszanie różnych gatunków muzycznych. Rock łączy się w nich z elementami cygańskiego jazzu rodem z międzywojennego Paryża, a muzyka literacka z kabaretem, dodatkowo w towarzystwie sekcji dętej w składzie Tomasz Orłowski trąbka, flugelhorn, Szymon Łukowski flety, klarnet, saksofony, dzwonki, Maciej Kociński saksofony, klarnety, Bartłomiej Halicki puzony. Za aranżacje sekcji dętych odpowiada Tomasz Lewandowski i Szymon Łukowski. Za aranżacje utworów odpowiada Tomasz Lewandowski, Robert Markiewicz, Adam Staszewski oraz Tomasz Organek.

rock / punk - koncerty w Trójmieście


W koncertach wezmą udział goście specjalni lider zespołu Raz Dwa Trzy, Adam Nowak oraz kompozytor, skrzypek Adam Bałdych.