Ørganek - Na razie stoją, na razie patrzę B90 Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Ørganek - Na razie stoją, na razie patrzę

Konkurs zakończył się Sprawdź zwycięzców

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta "Na razie stoję, na razie patrzę" to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat.

Relacja z imprezy

gru 10

piątek, g. 20.30

Gdańsk,
Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70'. Jak powiedział Tomasz Organek: "retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język". Trasa "Na razie stoję, na razie patrzę" to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

rock - koncerty w Trójmieście


18:30 otwarcie drzwi
19:00 koncert Dziwna Wiosna
20:00 koncert ØRGANEK

Wydarzenie odbędzie się w kooperatywie klubów B90 i Drizzly Grizzly pod hasłem STAYIN' ALIVE. Nie narzekać, nie mazać się, możecie w końcu powrócić i sprawdzić na własnej skórze, jak to działa. A działać będzie tak:
- na event wejdziecie przez klub Drizzly Grizzly (ul. Elektryków 1) poznacie nas po wściekle żółtej tablicy. Niedźwiedzia gawra zaoferuje wam bar i bezpieczne schronienie w postaci kanap, leżaków i naszych SKM-kowych siedzisk. Twin Peaks nigdy nie będzie wam się kojarzył lepiej.

- Wewnętrzne drzwi, dzielące Drizzly Grizzly i B90, staną dla was otworem. Będziecie mogli bezpiecznie poruszać się po rozległej przestrzeni obu stref z zachowaniem odpowiedniej odległości od innych uczestników. Nie martwcie się zadbamy o właściwą liczbę osób oraz płyny antywirusowe w strategicznych miejscach.

- Koncert odbędzie się na dobrze wam znanej scenie B90. Sam klub przejdzie prawdziwą metamorfozę, dzięki której będziemy mogli zaoferować wam jeszcze większy komfort (i aż 3 bary!).

- Po wydarzeniu możecie zostać u nas nie planujemy szybkiego zamknięcia. Wierzymy, że zupełnie nowa formuła koncertów zapewni wam i nam bezpieczny powrót do koncertów. Nie czekamy, działamy.

Ważna informacja dla uczestników koncertu:

Każdy koncert jest zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Sala, w których organizowane są koncerty podlega zasadom Głównego Inspektora Sanitarnego.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 zł