Ørganek w nowym świecie B90 Gdańsk Sprawdź!
stat

Ørganek w nowym świecie

Marząc o lepszych czasach, starujemy z projektem ØRGANEK W NOWYM ŚWIECIE. Nowe aranżacje piosenek z repertuaru zespołu ØRGANEK, nowa elektro-akustyczno-gitarowa odsłona, nowe dla nas miejsca i nowy język. Mamy dla Was muzykę na nowe czasy!

Rok 2020 zmienił świat. Zatrzymał nas, wybił z rytmu, zmusił do refleksji nad tym, co ważne. Także dla nas ten rok jest podróżą w nieznane. Nowym etapem, w którym musieliśmy zmienić zasady swojego życia, przebudować przestrzeń, przearanżować oswojony już świat.

rock - koncerty w Trójmieście


Niech symbolem nadziei na lepsze jutro będzie drzewo, które posadzimy w każdym mieście na naszej trasie koncertowej. Drzewom nadajemy imiona, tak aby o nich nigdy nie zapomnieć. Początek dała Maria, od prof. Marii Janion, pierwsze z drzew, które zasadziliśmy przed siedzibą Radia Nowy Świat w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się w kooperatywie klubów B90 i Drizzly Grizzly pod hasłem STAYIN' ALIVE. Nie narzekać, nie mazać się, możecie w końcu powrócić i sprawdzić na własnej skórze, jak to działa. A działać będzie tak:
- na event wejdziecie przez klub Drizzly Grizzly (ul. Elektryków 1) poznacie nas po wściekle żółtej tablicy. Niedźwiedzia gawra zaoferuje wam bar i bezpieczne schronienie w postaci kanap, leżaków i naszych SKM-kowych siedzisk. Twin Peaks nigdy nie będzie wam się kojarzył lepiej.

- Wewnętrzne drzwi, dzielące Drizzly Grizzly i B90, staną dla was otworem. Będziecie mogli bezpiecznie poruszać się po rozległej przestrzeni obu stref z zachowaniem odpowiedniej odległości od innych uczestników. Nie martwcie się zadbamy o właściwą liczbę osób oraz płyny antywirusowe w strategicznych miejscach.

- Koncert odbędzie się na dobrze wam znanej scenie B90. Sam klub przejdzie prawdziwą metamorfozę, dzięki której będziemy mogli zaoferować wam jeszcze większy komfort (i aż 3 bary!).

- Po wydarzeniu możecie zostać u nas nie planujemy szybkiego zamknięcia. Wierzymy, że zupełnie nowa formuła koncertów zapewni wam i nam bezpieczny powrót do koncertów. Nie czekamy, działamy.

Ważna informacja dla uczestników koncertu:
Każdy koncert jest zorganizowany zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Sala, w których organizowane są koncerty podlega zasadom Głównego Inspektora Sanitarnego.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    99 zł

Czytaj także

wrz 23

czwartek, g. 20:00

cze'22 2-4

czwartek - sobota

Gdańsk,