stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Vivaldi / Osiecka - nowe 4 pory roku
PATRONAT

Osiecka na jazzowo | Krzysztof Żesławski Trio

Zapraszamy na koncert "Osiecka na jazzowo". Wśród znanych szerokiej publiczności utworów, usłyszymy najpiękniejsze piosenki napisane przez Agnieszkę Osiecką. O wspaniały klimat zadba Krzysztof Żesławski (gitarzysta), Olek Miśkiewicz (fortepian, akordeon) oraz charyzmatyczna wokalistka Natalia Lubrano.

jazz
Kup bilet
mar 14-17

czwartek - niedziela

Gdańsk,
"Osiecka na jazzowo" to muzyczny projekt znanego wrocławskiego muzyka Krzysztofa Żesławskiego współpracującego z zespołem Wolna Grupa Bukowina, który do współpracy zaprosił charyzmatyczną wokalistkę Natalię Lubrano. Krzysztof Żesławski od wielu lat bardzo aktywnie promuje dorobek Agnieszki Osieckiej, również jako kierownik muzyczny Festiwalu Twórczości Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda" we Wrocławiu.  W 2020 r. skomponował także muzykę do tekstu Agnieszki Osieckiej "Piosenka o ostatnim Doboszu", która pojawiła się w filmie dokumentalnym pt. "Świat został stworzony dla mnie" o życiu literata Andrzeja Dobosza.

jazz - koncerty w Trójmieście


Na koncercie zaśpiewa Natalia Lubrano. Natalia ma za sobą współpracę m. in. z Andrzejem Smolikiem. Jest autorką tekstów i muzyki. Przez ponad dekadę mieszkała we Francji. Szerszej publiczności znana jest z V edycji programu The Voice of Poland oraz z X edycji Must be the Music (ścisły finał). W 2012 roku nakładem wytwórni Kayax ukazała się autorska płyta wokalistki R.E.S.P.E.C.T. W kwietniu 2014 roku zdobyła nagrodę publiczności oraz specjalną nagrodę jury za walory wokalne na ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Tego wieczoru  z pewnością nie zabraknie czułych emocji i wzruszeń, a powrót do kultowych utworów Agnieszki Osieckiej zapewni miły wieczór wszystkim słuchaczom.