Otwarcie Winylowni - Otwarcie 100czni - 100cznia Gdańsk
stat

Uwaga! Impreza już się odbyła

Otwarcie Winylowni - Otwarcie 100czni

termin
sie 5
sobota Godz. 12:00 - 23:00
miejsce 100cznia
adres Gdańsk, ks. Jerzego Popiełuszki 5 (Stocznia Gdańska)
bilety
wstęp wolny

Halo Gdańsk! 100cznia i Winylownia zapraszają na otwarcie gdańskiego oddziału znanego i lubianego sklepu z winylami Winylownia.pl.Czekają na Was promocyjne ceny na wszystkie płyty winylowe a oprawę muzyczną zapewnią DJ-e z sopockiej Winylowni: Paryss i Clicktime oraz PWL

_________________________________
100cznia to nowy projekt kulturalny, który przenosi na trójmiejski grunt miejsca, jakie znamy z dużych europejskich miast. Za pomocą kontenerów cargo na terenie Stoczni Gdańskiej powstało #mia100wmieście - ekosystem, który przyciąga połączeniem artystycznego nieładu, mocą kulturalnych wydarzeń, dobrą jakością jedzenia i niezobowiązującą atmosferą.
To #100powodów i #100okazji, aby wpaść na kawę, lunch, drinka, rodzinny piknik, spacer, rowerową wycieczkę, spontaniczne spotkanie, grubą potańcówkę i i powolne chillowanie. Wytatuuj się, zrób designerskie zakupy, obcuj ze sztuką, obejrzyj film na ścianie 100letniego budynku Stoczni.
Wszystko w sercu postindustrialnego krajobrazu, minutę piechotą od stacji SKM Stocznia i kilka minut samochodem/ rowerem od Starego Miasta.