Otwarta Pracownia Artystyczna Piotra Bąkowskiego Oliwski Ratusz Kultury Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Otwarta Pracownia Artystyczna Piotra Bąkowskiego

Chcesz spróbować swoich sił jako artysta malarz albo rysownik, ale niekoniecznie podczas długofalowego kursu? Czujesz w sobie moc, ale nie jesteś pewny siebie? A może pragniesz powrócić do tworzenia, ale brak Ci bodźca? Czekamy właśnie na Ciebie w naszej artystycznej, otwartej pracowni. Nie ma programu ani sztywnych ram. Jest radość tworzenia, emocje pierwszych kształtów, nieoczekiwane zwroty akcji i uczestnictwo w unikalnym procesie.

cze 26

sobota, g. 11:00

Gdańsk, ul. Startowa 4A
Pracujemy w trybie 4 spotkania w miesiącu, bez zobowiązań, bez umów. Po prostu przychodzisz i uczysz się malować/rysować pod czułą opieką profesjonalnego malarza. Oferujemy następujące techniki: ołówek, sepia, węgiel, tusz, pastele, temperę, akwarelę, gwasz i farby olejne. Twój twórczy rozwój wesprą różnorodne ustawienia martwej natury, nawiązujące do omawianych zagadnień. Techniczne wskazówki poprzemy bowiem niezbędną wiedzą o budowie prac plastycznych od podstaw. Poznasz zasady rządzące proporcją, konstrukcją, będziesz interpretować przestrzeń, światło i materię.
 
Jeśli przyjdziesz z własnym pomysłem artystycznym, znajdziesz wsparcie w doświadczonym prowadzącym.
 
Nasza pracownia jest wyjątkowa:
-kameralna grupa sprzyjająca uważności,
-indywidualne podejście do każdego uczestnika,
-różnorodność uczestników stymuluje wzajemny rozwój i wymianę doświadczeń.

Prowadzący to Piotr Bąkowski (rocznik 1974) - artysta malarz z wieloletnim doświadczeniem w edukacji artystycznej. Od wielu lat współpracuje z Fundacją Wspólnota Gdańska, Kuźnią, prowadzi plenery artystyczne, zajęcia terapeutyczne.
 
Termin: wtorki, godz. 18.00-21.00
3,10,17,24 września
1,8,15,22 października
5,12,19,26 listopada


Rezerwacja i informacje: pracownia@wspolnotagdanska.pl

Materiały własne niezbędne do pracy podczas kursu: w zależności od indywidualnych potrzeb, ustalonych na pierwszym spotkaniu z prowadzącym. Osobom, które nie będą miały własnych materiałów podczas pierwszego spotkania, umożliwimy dostęp do materiałów wspólnych.
 

Informacja o biletach

Opłata: 200 zł za miesiąc.
Zapisy obowiązują na każdy miesiąc osobno.
Opłatę należy uiścić po potwierdzeniu rezerwacji miejsca.