PORT-owe Podwórko / BARANOVSKI Ucho - Klub Muzyczny Gdynia Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

PORT-owe Podwórko / BARANOVSKI

pop

Zapraszamy na koncert Baranovskiego w gdyńskiej przestrzeni Podwórko.art, który odbędzie się 3 września. Wejście na teren imprezy od godziny 18:00.

UWAGA: Ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe koncert przenosimy pod dach klubu muzycznego Ucho.

pop - koncerty w Trójmieście


Baranovski - właściwie Wojciech Baranowski (ur. 29 lipca 1991 w Opocznie) - polski wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista. W marcu 2014 uczestniczył w przesłuchaniach do czwartej edycji programu TVP2 The Voice of Poland. W trakcie tzw. "przesłuchań w ciemno" zaśpiewał piosenkę zespołu The Beatles "Here Comes the Sun" i przeszedł dalej, dołączając do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona. Dotarł do odcinków emitowanych na żywo. W 2015 dołączył do zespołu Xxanaxx, z którym nagrał album pt. FWRD.

31 stycznia wydał pierwszy utwór "Mamo", a miesiąc później - debiutancki singiel "Dym", z którym dotarł do 21. miejsca AirPlay - Top, będącego zestawieniem najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. 21 maja zaprezentował drugi singiel "Hey", 22 sierpnia - trzeci singiel "Luźno", który dotarł do 10. miejsca w zestawieniu AirPlay - Top, a 17 stycznia 2019 - czwarty singiel "Zbiór". Piosenki umieścił na debiutanckim, solowym albumie studyjnym pt. Zbiór, którego premiera odbyła się 25 października.

Partner Strategiczny imprezy - PORT GDYNIA
https://www.port.gdynia.pl/pl/