stat
Impreza już się odbyła

Pamiętamy o Ks. Janie Kaczkowskim

Wielki post to czas refleksji. W tym przepełnionym zadumą czasie, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na muzyczne wspomnienie ks. Jana Kaczkowskiego. Ksiądz Jan Kaczkowski był wikariuszem w parafii Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Pucku. Pracował jako katecheta, wykładał bioetykę, jednak wrażliwość społeczna sprawiła, że zawsze angażował się w pomoc chorym i umierającym. Był twórcą i prezesem Puckiego Hospicjum oraz licznych projektów z nim związanych. Uczył jak rozmawiać z nieuleczalnie chorymi, jak prowadzić rozmowę z dziećmi odchodzących rodziców, dopingował by się nie załamywać... by żyć "mimo wszystko".

muzyka poważna
Kup bilet
paź 8

niedziela, g. 19:30

Zapraszamy na wyjątkowy koncert upamiętniający siódmą rocznicę śmierci ks. Jana Kaczkowskiego. Współorganizatorem Koncertu jest Fundacja im. Ks. Jana Kaczkowskiego. W programie koncertu usłyszymy piosenki z repertuaru Sławy Przybylskiej, Jerzego Połomskiego, Andrzeja Zauchy, Ireny Santor i wielu innych w wykonaniu utalentowanej Agi Brenzak, Tria Artura Jurka oraz Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

muzyka poważna - koncerty w Trójmieście


Wykonawcy:
Aga Brenzak - wokal
Wojciech Staroniewicz - saksofon
Artur Jurek - fortepian
Janusz Mackiewicz - kontrabas
Adam Golicki- perkusja

Polska Filharmonia Kameralna Sopot
Wojciech Rajski - dyrygent

Wstęp na koncert jest bezpłatny, możliwy wyłącznie po pobraniu wejściówki dostępnej w punktach stacjonarnych Informacji Turystycznej w Sopocie, na interticket.pl oraz w miarę dostępności miejsc na godzinę przed koncertem. Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.