Telewizja TVS od lat promująca szereg wykonawców w swoich programach na antenie zaprasza tym razem na wyjątkowy koncert organizowany w Gdyni. Parada Gwiazd Telewizji TVS to koncert z ogromną dawką wyśmienitej muzyki i dobrego humoru. Na scenie pojawią się najpopularniejsi wykonawcy znani i lubiani z naszej anteny.
Krzysztof KoniarekW 2001 roku zostaje laureatem przeglądu piosenki z repert. Czerwonych Gitar w Stargardzie Szczecińskim i od tego czasu postanawia rozpocząć karierę solową. Swoją karierę telewizyjną rozpoczął w 2004r. piosenką " Daj Mi Te Chwile". Sukces tej piosenki zachęcił go do dalszego działania i tak z powodzeniem działa na rynku muzycznym. Dzisiaj jako doświadczony artysta ma bardzo bogaty dorobek artystyczny m.in. dwie płyty, kilka teledysków, przebojów i setki koncertów nie tylko w kraju ale i za granicą. Grecja, Norwegia, Holandia, Niemcy, Węgry, Rosja czy Ukraina. Krzysztofa wraz z zespołem można usłyszeć i zobaczyć w dwóch odsłonach. Pierwsza to program autorski. Koncerty z naszym udziałem to duża dawka pozytywnej energii. Melodyjne i pełne wrażliwości teksty sprawiają ze piosenki te trafiają do serc słuchaczy bez względu na wiek. Druga to Krzysztof Koniarek w repertuarze biesiadnym.
piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście
Bernadeta KowalskaArtystka od dzieciństwa interesowała się muzyką, uczyła się prywatnie gry na akordeonie, już jako dorosła osoba występowała w chórze, niemniej z uwagi na liczne obowiązki zawodowe i domowe nie była w stanie poświęcić się karierze muzycznej. Do muzyki wróciła już w bardziej dojrzałym wieku, zaczynając od wykonywania utworów coverowych, następnie skupiając się na muzyce autorskiej. Artystka współprowadziła liczne audycje Radiowe, od czerwca 2015 roku do czerwca 2017 współprowadziła z Arkadiuszem Wieczorkiem cotygodniową audycję Muzyczne Klachy w Radio Piekary. Kilka lat temu Artystka współprowadziła z Andrzejem Misiem cykl programów wydanych na DVD, prezentujących teledyski rodzimych Artystów. Poza licznymi sukcesami w regionalnych stacjach radiowych i telewizyjnych, wokalistka otrzymała srebrną "Odznakę Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego", przyznaną w 2011 przez Sejmik Śląski oraz Nagrodę Burmistrza Miasteczka Śląskiego w dziedzinie kultury w 2013 roku, czy w związku z zaangażowaniem w działalność charytatywną "Statuetka Serdecznych" od Stowarzyszenia "Serdeczni" z Tarnowskich Gór.
Wesoły MasorzZespół kabaretowo-biesiadny, istniejący od 2003 roku. Obecnie występuje w składzie 3-osobowym (jako Wesoły Masorz): Grzegorz Grzywocz - wokalista, Łukasz Jakubowski - klawiszowiec, gitarzysta oraz Aleksandra Michalska. Początkowo przez kilkanaście lat Zespół funkcjonował jako Wesoły Masorz i Przyjaciele. Skład zespołu ulegał zmianom. Przez wiele lat zespół występował jako Wesoły Masorz i Przyjaciele - w składzie 4-osobowym (oprócz lidera i wokalisty - Grzegorza Grzywocza, Jarosław Krzyżan - kabareciarz, Katarzyna Balicka - tancerka, Monika Swakoń - tancerka). Grupa wydała 4 płyty oraz nagrała kilkanaście teledysków. Grzegorz Grzywocz, czyli "Wesoły Masorz" jest założycielem i liderem zespołu, jak też autorem tekstów piosenek grupy, w których akcentuje swoje przywiązanie do Śląska. Artysta pochodzi i mieszka w Siemianowicach Śląskich. Na śląskiej estradzie obecny jest od 1997 roku. Grzegorz karierę zaczynał w duecie z Arturem Feliksem, jako Śląskie Karlusy. Na pierwszych czterech płytach artysta korzystał z kompozycji różnych kompozytorów, obecnie kompozycjami zajmuje się Łukasz Jakubowski.
Balkan ExpressZespół muzyczny z Torunia, założony w 2009 roku. Grupa występuje w składzie ośmioosobowym: Stefan Dembowski - wokalista, gra na instrumentach klawiszowych, trąbce, perkusji; Natka Dembowska - wokalistka; Jolanta Wyżykowska - wokalistka, Ania Florkiewicz - wokalistka, gra na flecie; Ozanna Siwik - gra na skrzypcach, tańczy (taniec orientalny); Sebastian Dembowski - gra na saksofonie, klarnecie, perkusji; Alfred Borkowski - wokalista, gitarzysta; Przemysław Rynkowski - gra na akordeonie, boju. Założycielem i liderem grupy jest Stefan Dembowski. Artysta jest też kompozytorem oraz aranżerem. Jolanta Wyżykowska, Ania Florkiewicz są natomiast autorkami tekstów. Początki grupy sięgają właściwie 1972 roku, gdy Stefan Dembowski wyjechał do Jugosławii wraz z zespołem muzycznym i przez 22 lata robił karierę na tamtejszym rynku muzycznym (wraz z żoną Natką, poznaną w Jugosławii). Najbardziej znane piosenki zespołu, goszczące w śląskich mediach: Nasze róże, Buzuki i my, Łzy jak rosa, W mym sercu dzisiaj śpisz, Złote, złote dni.
Całość uatrakcyjni prowadzący, a zarazem kabareciarz Andrzej Miś.