Parkrun Gdańsk Park Nadmorski im. Ronalda Reagana Gdańsk Sprawdź!
stat
Impreza już się odbyła

Parkrun Gdańsk Opinie (1)

Parkrun Gdańsk jest darmowym biegiem z pomiarem czasu, odbywającym się regularnie w każdą sobotę o godz. 9.00 w Parku Ronalda Reagana. Bieg rozgrywany jest na dystansie 5km i przeznaczony jest dla wszystkich biegających, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania, czy też wieku.

paź 31

sobota, g. 10:00

Gdańsk, Podleśna Polana, zbiórka...
Nasz bieg jest częścią inicjatywy, która narodziła się w Wielkiej Brytanii, i która poza jej granicami organizowana jest również w Danii, Islandii, Australii oraz Afryce Południowej. Więcej informacji na temat biegów z cyklu parkrun w pozostałych krajach można znaleźć na www.parkrun.com

W Polsce biegi w ramach parkrun organizuje Stowarzyszenie parkrun Polska z siedzibą w Gdyni. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na PolskaBiuro@parkrun.com lub telefoniczny pod numerem 0048 519 064 467.

parkrun to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości lub uzupełnienia planu treningów. Naszym celem jest zachęcić wszystkich do wspólnego, regularnego biegania. Biegi parkrun są otwarte dla wszystkich i co ważne, udział w nim jest darmowy. Jedynym warunkiem uczestnictwa w biegach jest dokonanie rejestracji w systemie parkrun w celu możliwości identyfikowania uczestników i pomiaru ich rezultatów. Po dokonaniu rejestracji wystarczy tylko wydrukować nadany indywidualny kod kreskowy i przynieść go ze sobą na bieg. Rejestracja w systemie jest jednorazowa i nie trzeba dokonywać jej ponownie przed kolejnym biegiem. Po zarejestrowaniu się należy ustawić swój budzik na sobotę rano i dołączyć do nas!

Po zakończonych biegach zachęcamy uczestników do wspólnego spotkania przy herbacie lub kawie w pobliskiej kawiarni. Przyjdź i stań się członkiem rodziny parkrun Gdańsk.

Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnie nowym biegaczem, chcącym rozpocząć swoją "biegową wędrówkę" zaawansowanym zawodnikiem, wszyscy są zawsze mile widziani!

Czytaj także