Parkrun Gdynia - cykliczne biegi na 5 km z pomiarem czasu Bulwar Nadmorski Gdynia Sprawdź!
stat

Parkrun Gdynia - cykliczne biegi na 5 km z pomiarem czasu

bieg zajęcia rekreacyjne

data w każdą sobotę (do 29.12)
godzina 9:00
miejsce Bulwar Nadmorski
organizator Stowarzyszenie Parkrun
bilety
wstęp wolny

Parkrun Gdynia jest darmowym biegiem z pomiarem czasu, odbywającym się regularnie w każdą sobotę o godz. 9.00 Na Bulwarze Nadmorskim. Bieg rozgrywany jest na dystansie 5km i przeznaczony dla wszystkich biegających, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, niezależnie od ich poziomu zaawansowania, czy też wieku.

Bieg jest częścią inicjatywy, która narodziła się w Wielkiej Brytanii, a poza jej granicami organizowana jest również w Danii, Islandii, Australii oraz Afryce Południowej. Więcej informacji na temat biegów z cyklu parkrun w pozostałych krajach można znaleźć na www.parkrun.com

W Polsce biegi w ramach parkrun organizuje Stowarzyszenie parkrun Polska z siedzibą w Gdyni. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na PolskaBiuro@parkrun.com lub telefoniczny pod numerem 0048 519 064 467.

Parkrun to doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości lub uzupełnienia planu treningów. Naszym celem jest zachęcić wszystkich do wspólnego, regularnego biegania. Biegi parkrun są otwarte dla wszystkich i co ważne, udział w nim jest darmowy. Jedynym warunkiem uczestnictwa w biegach jest dokonanie rejestracji w systemie parkrun w celu możliwości identyfikowania uczestników i pomiaru ich rezultatów. Po dokonaniu rejestracji wystarczy tylko wydrukować nadany indywidualny kod kreskowy i przynieść go ze sobą na bieg. Rejestracja w systemie jest jednorazowa i nie trzeba dokonywać jej ponownie przed kolejnym biegiem. Po zarejestrowaniu się należy ustawić swój budzik na sobotę rano i dołączyć do nas!

Niezależnie od tego, czy jesteś kompletnie nowym biegaczem, chcącym rozpocząć swoją "biegową wędrówkę" zaawansowanym zawodnikiem, wszyscy są zawsze mile widziani!

Parkrun Gdańsk

w każdą sobotę (do 29.12), g. 9:00

Gdańsk,

Puchar Gdyni 2019 - Witomino

cze 22

sobota, g. 10:00 - 12:30

Gdynia, Witomino Radiostacja