stat
Impreza odwołana

Paulina Przybysz Opinie (1)

Piosenki o równowadze, o oswajaniu smutku i cienia, o tęsknocie za naturą, o końcu świata, burdelu w polityce. O wewnętrznych cichych rewolucjach, subtelnościach w relacjach i z pewnością o miłości. Tego możemy spodziewać się po nadchodzącej trasie "Wracając".

paź 5

czwartek, g. 19:00

Gdańsk,

 (1 opinia)

jazz
Kup bilet
lis 26

niedziela, g. 20:00

Odsłona koncertowa Pauliny Przybysz to nadal wiernie wybrzmiewające hip-hop i soul. Tym razem jednak Paulina wpuszcza do swojego świata elementy klasycznych popowych ballad, tanecznych momentów, głębokiego basu czy trapowej narracji rytmicznej. "Wracając" zobowiązuje! Poza nowymi piosenkami usłyszycie powroty bardzo nieoczywiste - ale jakie, to do samego końca pozostanie tajemnicą.

blues / soul - koncerty w Trójmieście


Czasówka:
Drzwi - 18:00
Koncert - 19:00

Album i trasa Przybysz przyniosą soundtrack pełen refleksji, a to wszystko podane przez Paulinę ze składem doskonałych muzyków:

instr. klawiszowe: Patryk Kraśniewski
gitary, wiolonczela: Paweł Zalewski
bas: Krzysztof Baranowski
perkusja: Wiktoria Jakubowska
chórki: Justyna Jarzębińska, Marta Podobas

Całość zabrzmi naprawdę mocno!

PAULINA PRZYBYSZ
Piosenkarka i autorka tekstów, prawie dwie dekady zachwyca głosem. Artystka nagradzana prestiżowymi nagrodami m.in. MTV Europe Music Awards dla Sistars, z którym rozpoczęła karierę. Obecnie współtworzy zespół Rita Pax oraz pracuje pod swoim nazwiskiem. Paulina Przybysz wydała dotąd dwie solowe płyty nagrodzoną Fryderykiem Chodź tu" i nominowaną do Fryderyka Odwilż". Kolejny album artystki ukaże się wiosną 2023 nakładem Def Jam Recordings Poland.

Przeczytaj także